تاریخ: ۱۶:۲۹ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران گفت: عجیب است که ما در ورزشگاه محل بازی‌های خودمان اجازه تمرین نداریم، اما تیم میهمان می‌تواند این کار را انجام دهد! به گزارش مازند اسپرت، وحید حمدی‌نژاد در مورد دیدار حساس تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: بازی با استقلال برای ما از حساسیت خاص خودش برخوردار است، به ویژه […]

وحید حمدی نژاد و علی دایی

کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران گفت: عجیب است که ما در ورزشگاه محل بازی‌های خودمان اجازه تمرین نداریم، اما تیم میهمان می‌تواند این کار را انجام دهد!

به گزارش مازند اسپرت، وحید حمدی‌نژاد در مورد دیدار حساس تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: بازی با استقلال برای ما از حساسیت خاص خودش برخوردار است، به ویژه اینکه ما به سه امتیاز این بازی نیاز شدیدی داریم تا در بالای جدول بمانیم.

وی در پاسخ با این پرسش که اتفاقات حاشیه‌ای دیدار قبل نفت – استقلال در جام حذفی تا چه حد در رویارویی دوباره دو تیم تأثیرگذار خواهد بود، عنوان کرد: به هر حال حضور علی دایی روی نیمکت تیم ما خودش حساسیت این بازی را بالا می‌برد و از طرفی برای بازیکنان نفت هم بسیار روحیه‌بخش است. وقتی اتفاقات حاشیه‌ای پیرامون بازی رخ می‌دهد بازیکنان ما در زمین بازی مصمم‌تر شده و با انگیزه دوچندان برای پیروز شدن تلاش می‌کنند.

کاپیتان تیم نفت با اشاره به برگزاری تمرین استقلالی‌ها در ورزشگاه تختی که به نوعی جنگ روانی از سوی این تیم قبل از مسابقه فردا بوده است، یادآور شد: منصوریان در نفت هم که بود یکی دو بار از این کارها کرد. این‌گونه اقدامات نه تنها در روحیه ما تأثیر منفی نمی‌گذارد بلکه برای شکست استقلال با‌انگیزه‌تر هم می‌شویم. واقعاً عجیب است که ما اجازه نداریم در ورزشگاه محل بازی‌های خودمان تمرین کنیم، اما تیم میهمان اجازه این کار را دارد. به هر حال تأکید می‌کنم که این کار منصوریان برای ما تازگی نداشت و با این شیطنت‌ها انگیزه ما را افزایش دادند.

وی در پایان با اشاره به غایبان تیمش در بازی فردا مقابل استقلال، تصریح کرد: متأسفانه مثل بازی‌های قبل ما چند مهره اصلی خود را در اختیار نداریم. محمد قاضی و محمد دانشگر قطعاً نمی‌رسند و ایگور پراهیچ هم وضعیتش مشخص نیست.

پاسخی بگذارید