تاریخ: ۱۶:۲۰ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
نام نویسنده: sobhan

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو گفت: اگر شرایط در ایران فراهم نشود نیم‌نگاهی به فعالیت در کشورهای دیگر دارم.  به گزارش مازند اسپرت، فریبرز عسگری اظهار داشت: اولویتم فعالیت در ایران است ولی اگر شرایط فراهم نشود نیم نگاهی به فعالیت در کشورهای دیگر را دارم. واقعیت این است که پیشنهادهایی دارم اما همانطور که […]

فریبرز عسگری

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو گفت: اگر شرایط در ایران فراهم نشود نیم‌نگاهی به فعالیت در کشورهای دیگر دارم.

 به گزارش مازند اسپرت، فریبرز عسگری اظهار داشت: اولویتم فعالیت در ایران است ولی اگر شرایط فراهم نشود نیم نگاهی به فعالیت در کشورهای دیگر را دارم. واقعیت این است که پیشنهادهایی دارم اما همانطور که اشاره کردم اولویتم فعالیت در کشور خودم است. البته فرزندانم هم در حال تحصیل هستند و باید به این نکته نیز توجه کنم.

وی ادامه داد: هنوز هیچ پیشنهادی از سوی فدراسیون برای همکاری با تیم ملی دریافت نکردم اما باید به این نکته اشاره کنم که با توجه به شرایط فعلی کار تنها به دست یک نفر انجام نمی‌شود و خانواده تکواندو همه باید دست در دست بدهند تا به امید خدا شرایط بهتر شود.

سرمربی تیم یاسین پیشرو در مورد وضعیت تیمش در لیگ برتر تکواندو نیز تصریح کرد: وضعیت تیم خوب است و با اینکه امسال ترکیب تیم بسیار جوان است اما نتایج خوبی به دست آوردیم و هفته گذشته موفق شدیم تیم خوب دانشگاه آزاد را متوقف کنیم. به هر صورت به تیم امیدواریم و در حال حاضر نیز رتبه سوم جدول را در اختیار داریم.

وی افزود: سال گذشته از نظر نام‌ها تیم به نوعی قوی‌تر بود اما به شخصه به جوان‌ها اعتقاد دارم و سعی می‌کنیم با سرمایه گذاری بر روی جوانترها به نتیجه مناسب برسیم.

عسگری در مورد تشکیل شورای فنی فدراسیون نیز گفت: دبیر کمیته آموزش هستم و اگر جلسه تشکیل می‌شد حتما مطلع می شدم. هنوز هیچ جلسه‌ای در این مورد تشکیل نشده است./تسنیم

پاسخی بگذارید