تاریخ: ۱۶:۱۹ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
نام نویسنده: sobhan

باشگاه آلکمار هلند تصمیم دارد تا ورزشگاه آفاس را از مالکان ورشکسته آن خریداری کند و همچنین به دنبال تغییر سرمربی است. به گزارش مازند اسپرت،  روبرت انهورن، مدیر اجرایی باشگاه آلکمار هلند در این رابطه گفت: با توجه به فروش بازیکنانی در سال‌های اخیر به اوضاع خوب مالی رسیدیم و هم‌اکنون به این مسئله […]

آفاس

باشگاه آلکمار هلند تصمیم دارد تا ورزشگاه آفاس را از مالکان ورشکسته آن خریداری کند و همچنین به دنبال تغییر سرمربی است.

به گزارش مازند اسپرت،  روبرت انهورن، مدیر اجرایی باشگاه آلکمار هلند در این رابطه گفت: با توجه به فروش بازیکنانی در سال‌های اخیر به اوضاع خوب مالی رسیدیم و هم‌اکنون به این مسئله فکر می‌کنیم چگونه از این پول به خوبی بهره ببریم.

وی در ادامه اظهار داشت: می‌توانیم پیشنهاد خرید ورزشگاه آفاس را به باشگاه آلکمار ارائه دهیم و توانمندی آن را نیز داریم. آلکمار سالیانه یک میلیون یورو بابت اجاره ورزشگاه آفاس پرداخت می‌کند اما مالکان آن آماده واگذاری هستند، هر چند پرداخت بخشی از مبلغ خرید ورزشگاه از طریق وام مجتمع تمرینی امکان‌پذیر است. به هرحال می‌خواهیم بخشی از پول نقد باشگاه را جهت زمان نقل و انتقالات در اختیار داشته باشیم.

تیم آلکمار هلند با در اختیار داشتن علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی چند ماه قبل مجتمع پیشرفته تمرینی خود را با حضور لوئیس فان‌خال، سرمربی پیشین منچستر یونایتد افتتاح کرد و هم‌اکنون در اندیشه خرید ورزشگاه آفاس است.

خبر دیگری که رسانه‌های هلندی در مورد باشگاه آلکمار منتشر کرده‌اند؛ احتمال تغییر فان‌دن بروم، سرمربی فعلی این تیم است. سایت فوتبال در این خصوص نوشته است: تیم آلکمار رتبه قابل احترام پنجم جدول رده‌بندی اردویژه هلند را در اختیار دارد و  به مرحله حذفی لیگ اروپا نیز راه یافته است اما هنوز مسئولان این باشگاه منتظر هستند تا ببینند آیا فان‌دن بروم می‌تواند مسئولیت فنی تیم‌شان در فصل آینده را نیز عهده‌دار شود.

در ادامه این خبر آمده است: مدیران باشگاه آلکمار تردیدهایی درباره ادامه ماندن بروم دارند.این مربی سومین فصل حضورش در تیم آلکمار را تجربه می‌کند اما باشگاه جاه‌طلبی‌هایی دارد که شاید با این مربی به دست نیاید./تسنیم

پاسخی بگذارید