تاریخ: ۱۶:۰۸ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
نام نویسنده: sobhan

افزایش تعداد تیم‌های جام جهانی اگرچه فرصت حضور در مهمترین تورنمنت دنیای فوتبال را برای کشورهای بیشتری فراهم می‌کند اما نگرانی‌هایی را هم درباره شلوغ شدنش ایجاد کرده است. به گزارش مازند اسپرت،  داغ‌ترین سوژه این روزهای دنیای فوتبال، گسترش جام جهانی و افزایش تعداد تیم‌های این تورنمنت از ۳۲ به ۴۸ تیم در سال […]

جام جهانی

افزایش تعداد تیم‌های جام جهانی اگرچه فرصت حضور در مهمترین تورنمنت دنیای فوتبال را برای کشورهای بیشتری فراهم می‌کند اما نگرانی‌هایی را هم درباره شلوغ شدنش ایجاد کرده است.

به گزارش مازند اسپرت،  داغ‌ترین سوژه این روزهای دنیای فوتبال، گسترش جام جهانی و افزایش تعداد تیم‌های این تورنمنت از ۳۲ به ۴۸ تیم در سال ۲۰۲۶ است.

این طرح اگرچه رؤیای بازی در مهمترین تورنمنت دنیای فوتبال را برای بسیاری از کشورهای همواره در حسرت صعود به جام جهانی، به واقعیت نزدیک‌تر می‌کند اما نگرانی‌هایی را هم بابت بیش از فشردگی و شلوغی بیش از اندازه تقویم بازی‌های این تورنمنت به وجود آورده است.

افت کیفیت بازی‌های جام جهانی به دلیل افزایش تیم‌های کوچک و گمنام، مهمترین دغدغه منتقدان مصوبه اخیر فیفا برای ۴۸ تیمی کردن جام جهانی است که وعده انتخاباتی جیانی اینفانتینو برای تصدی ریاست نهاد حاکم بر دنیای فوتبال بوده و تصور می‌شود که درآمدهای فیفا را به میزان قابل توجهی در حدود یک میلیارد دلار افزایش دهد./تسنیم،

همین موضوع سوژه جدید کاریکاتور عمر مؤمنی کاریکاتوریست سایت گل بوده است که آن را در  زیر مشاهده می‌کنید:

پاسخی بگذارید