تاریخ: ۱۵:۵۳ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
نام نویسنده: sobhan

برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر سرمربی تیم پیکان ۹ بازیکن زیر ۱۹ سال را از تیم‌های پایه این باشگاه به جمع شاگردانش اضافه کرده است. به گزارش مازند اسپرت، «ما سعی کردیم در تعطیلی نیم‌فصل تمرینات‌مان را قطع نکنیم و تمرینات خوبی را به صورت منظم انجام دادیم. اردویی هم در کیش داشتیم که اردوی […]

منشا

برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر سرمربی تیم پیکان ۹ بازیکن زیر ۱۹ سال را از تیم‌های پایه این باشگاه به جمع شاگردانش اضافه کرده است.

به گزارش مازند اسپرت، «ما سعی کردیم در تعطیلی نیم‌فصل تمرینات‌مان را قطع نکنیم و تمرینات خوبی را به صورت منظم انجام دادیم. اردویی هم در کیش داشتیم که اردوی خوبی بود و بچه‌ها تا دیروز هم امیدوارانه و با اشتیاق کار کردند. خوشبختانه بازیکنان ما طوری تمرین می‌کنند که وقتی به آنها نگاه می‌کنم، هر روز بیشتر امیدوار می‌شوم». این بخشی از گفت‌وگوی مجید جلالی با خبرگزاری تسنیم در خصوص شرایط پیکان بود.

در این بین پیکانی‌ها که در نیم‌فصل اول نتایج خوبی گرفتند، به دنبال تقویت خود در نیم‌فصل دوم هستند. جلالی با ابراز امیدواری از اینکه تیمش در نیم‌فصل دوم عملکرد بهتری داشته باشد، در این خصوص گفت: ما در نیم فصل نتوانستیم آنطور که باید در نقل و انتقالات بازیکن بگیریم. مهران موسوی را از راه‌آهن گرفتیم و امیرحسین کریمی هم به عنوان سهمیه زیر ۲۳ سال به جمع ما اضافه شده است. قرار است ۹ بازیکن هم از تیم‌های پایه پیکان به ما اضافه شوند که همه آنها زیر ۱۹ سال هستند و در لیست زیر ۲۱ و زیر ۱۹ سال ما قرار می‌گیرند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سؤال که پیکان در جستجوی مهاجم خارجی بود و آیا این موضوع منتفی شده است، گفت: خیر، جذب مهاجم خارجی منتفی نشده، اما دنبال مهاجم خارجی خوب می‌گردیم. امیدوارم بتوانیم یک مهاجم با کیفیت جذب کنیم.

جلالی در واکنش به این موضوع که آیا انتظارش از مهاجم خارجی خوب بازیکنی با کیفیت گادوین منشاست که در این تیم خوب عمل کرده است، خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله بتوانیم مهاجمی مانند منشا پیدا کنیم/تسنیم

پاسخی بگذارید