تاریخ: ۶:۵۲ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  مدیران و اعضای کادرفنی باشگاه استقلال برای حضور قدرتمندانه در لیگ قهرمانان آسیا و نیم فصل دوم لیگ برتر هماهنگی های لازم را انجام دادند.   به گزارش مازند اسپرت،  دوشنبه شب جلسه هم اندیشی با حضور مدیران و اعضای کادرفنی باشگاه استقلال جهت ایجاد هماهنگی برای ادامه مسابقات لیگ در نیم فصل دوم، […]

 

مدیران و اعضای کادرفنی باشگاه استقلال برای حضور قدرتمندانه در لیگ قهرمانان آسیا و نیم فصل دوم لیگ برتر هماهنگی های لازم را انجام دادند.

 

به گزارش مازند اسپرت،  دوشنبه شب جلسه هم اندیشی با حضور مدیران و اعضای کادرفنی باشگاه استقلال جهت ایجاد هماهنگی برای ادامه مسابقات لیگ در نیم فصل دوم، حضور استقلال در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و بررسی شرایط تیم برگزار شد.

در این جلسه سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه، نصرالله عبداللهی سرپرست تیم، علیرضا منصوریان سرمربی، پندار توفیقی دبیر هیات مدیره، خانم خلیلی ذی حساب باشگاه، حامد افضلی مدیر روابط بین الملل و محمدحسین زرندی مدیر روابط عمومی باشگاه حضور داشتند.

از جمله موارد مطرح شده در این جلسه می توان به بررسی آخرین شرایط و قوانین مسابقات لیگ قهرمانان آسیا که در کارگاه آموزشی AFC و با حضور سرپرست و مدیر روابط عمومی تیم در مالزی ارائه شد، اشاره کرد.

ضمن اینکه باشگاه استقلال در خصوص دیدار با السد و میزبانی از حریف قطری خود به جمع بندی رسید و اقداماتی که جهت حضور پرقدرت استقلال در این مسابقات لازم است، مورد بحث و بررسی قرار گرفت./مهر

پاسخی بگذارید