تاریخ: ۶:۳۶ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در رقابتهای کوپا دل ری شکست عجیبی را مقابل لاس پالماس متحمل شد اما به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.   به گزارش مازند اسپرت،  تیم فوتبال اتلتیکو مادرید سه شنبه شب در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای جام حذفی اسپانیا در ورزشگاه ویسنته کالدرون میزبان لاس […]

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در رقابتهای کوپا دل ری شکست عجیبی را مقابل لاس پالماس متحمل شد اما به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت،  تیم فوتبال اتلتیکو مادرید سه شنبه شب در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای جام حذفی اسپانیا در ورزشگاه ویسنته کالدرون میزبان لاس پالماس بود و مقابل این تیم ۳ بر ۲ شکست خورد.

در نیمه نخست این بازی توپی از خط دروازه ها نگذشت. در نیمه دوم آنتوان گریزمان میزبان را در دقیقه ۴۹ پیش انداخت اما مارکو لیواجا در دقیقه ۵۸ برای تیم لاس پالماس گلزنی کرد تا کار به تساوی کشیده شود.

اتلتیکو که بازی را در اختیار داشت توسط آنخل کوره آ (۶۱) به گل دوم خود دست یافت. بازی با همین نتیجه رو به پایان بود که مارکو لیواجا در دقیقه ۸۹ گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

این پایان کار نبود. اتلتیکوی بهت زده در دقیقه ۹۳ گل سوم را هم دریافت کرد. این گل را گارسیا به ثمر رساند.

بدین ترتیب تیم اتلتیکو مادرید به لطف برد ۲ بر صفر خود در دیدار رفت توانست به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات صعود کند./مهر

پاسخی بگذارید