تاریخ: ۶:۳۳ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  مربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: همه سعی‌مان را می‌کنیم تا در نیم فصل دوم تیمی را روانه مسابقات کنیم که شرایطش نسبت به نیم فصل اول به مراتب بهتر باشد.   به گزارش مازند اسپرت، مهدی هاشمی نسب در خصوص آخرین شرایط تیم سیاه جامگاه اظهار داشت: در تلاش هستیم تا از فرصتی […]

 

مربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: همه سعی‌مان را می‌کنیم تا در نیم فصل دوم تیمی را روانه مسابقات کنیم که شرایطش نسبت به نیم فصل اول به مراتب بهتر باشد.

 

به گزارش مازند اسپرت، مهدی هاشمی نسب در خصوص آخرین شرایط تیم سیاه جامگاه اظهار داشت: در تلاش هستیم تا از فرصتی که نیم فصل در اختیار ما قرار داده بهترین استفاده را ببریم. چهار پنج بازیکن به تیم اضافه کردیم و انتظار داریم با قابلیت‌های این بازیکنان نقاط ضعف تیم در نیم فصل اول ترمیم شود. 

وی افزود: البته ممکن است یک یا دو بازیکن دیگر هم به جمع اضافه شوند که چون هنوز تصمیم قاطعی در مورد آنها گرفته نشده نباید نامی از آنها بیاورم. تنها وقتی که پیوستن‌شان به تیم ما قطعی شد از طریق رسانه‌های رسمی باشگاه اعلام می‌شوند.

مربی تیم سیاه جامگان با توجه به شرایط کنونی این تیم در جدول گفت: آنچیزی که جدول نشان می‌دهد این است که تیم ما در مرز خطر قرار دارد و اگر قدری تلاش کنیم از مرز خطر عبور خواهیم کرد. باید با تمرکز زیادی در نیم فصل دوم بازی های خود را دنبال کنیم.

هاشمی نسب در ادامه خاطر نشان ساخت: نگران جایگاه مان هستیم و این نگرانی باعث می‌شود تا انگیزه و جدیت ما در بازی‌های نیم فصل دوم بیشتر شود. اما به افتادن به دسته پایین تر فکر نمی‌کنیم. یعنی راستش را بخواهید به تنها چیزی که فکر نمی کنیم همان افتادن به دسته پایین تر است. /مهر

پاسخی بگذارید