تاریخ: ۶:۳۱ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  نیم فصل دوم شانزدهمین دوره لیگ برتر از امروز با انجام یک بازی آغاز می شود و طی آن صنعت نفت آبادان به مصاف صبای قم می‌رود.   به گزارش مازند اسپرت، صنعت نفت آبادان و صبای قم آغازگر نیم فصل دوم از شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال هستند؛ دیداری که امروز و […]

 

نیم فصل دوم شانزدهمین دوره لیگ برتر از امروز با انجام یک بازی آغاز می شود و طی آن صنعت نفت آبادان به مصاف صبای قم می‌رود.

 

به گزارش مازند اسپرت، صنعت نفت آبادان و صبای قم آغازگر نیم فصل دوم از شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال هستند؛ دیداری که امروز و از ساعت ۱۵ در آبادان انجام می‌شود. 

دو تیم صنعت نفت و صبا در حالی آغاز گر نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر هستند که تیم میزبان باوجود داشتن حاشیه امنیت برای بقا در لیگ برتر، در تعطیلات نیم فصل به طرز عجیبی دست به تغییر سرمربی خود زد تا فیروز کریمی که به تازگی از لیگ یک به دلیل کسب نتایج ضعیف اخراج شده بود، جای نادر دست نشانی را بگیرد که عملکرد قابل قبولی در صنعت نفت داشت.

صنعت نفت که به نظر نمی‌رسید به تغییر در کادر فنی نیاز داشته باشد دست به تحول زد اما در مقابل صبایی که به شدت وارد شدن شوک و تغییرات در کادر فنی را احساس می‌کرد و حتی تا یکقدمی برکناری صمد مرفاوی و انتخاب سهراب بختیاری زاده به جای وی نیز پیش رفت، در نهایت بدون تغییر در کادر فنی به این میدان خواهد آمد.

صنعت نفت در پایان ۱۵ هفته ابتدایی لیگ با ۱۶ امتیاز در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفته و تا حدود زیادی در حاشیه امنیت قرار دارد. اما در مقابل تیم صبا با تنها ۹ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد و  حتی  پیروزی در این بازی خارج از خانه هم نمی تواند از تیره روزی های صمد در صبا بکاهد و به جدا کردن این تیم از دو رده انتهایی جدول کمک کند./مهر

پاسخی بگذارید