تاریخ: ۶:۳۰ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
نام نویسنده: sobhan

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال تا به اینجای کار نتوانسته از نقل و انتقالات زمستانی استفاده کند.   به گزارش مازند اسپرت،مجید نامجو مطلق با بیان مطلب فوق گفت:  روزهای خیلی بد را پشت سر گذاشتیم. در این چند روز آنقدر اخبار بد و شوک آور شنیدم که راستش را بخواهید تمرکزی روی فوتبال ندارم. ابتدا […]

دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و استقلال تهرانپیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال تا به اینجای کار نتوانسته از نقل و انتقالات زمستانی استفاده کند.

 

به گزارش مازند اسپرت،مجید نامجو مطلق با بیان مطلب فوق گفت:  روزهای خیلی بد را پشت سر گذاشتیم. در این چند روز آنقدر اخبار بد و شوک آور شنیدم که راستش را بخواهید تمرکزی روی فوتبال ندارم. ابتدا با خبر درگذشت زنده یاد کاظم سید علیخانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس شوکه شدم، بعد از آن با شنیدن خبر درگذشت یار حضرت امام (ره) حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و سپس با خبر درگذشت زنده یاد حبیب زرین نام  پیشکسوت ارزنده فوتبال ایران.

پیشکوست باشگاه استقلال گفت: درگذشت این عزیزان را به همه مردم ایران تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم که مردم عزیز کشورم روزهای خوبی را پیش رو داشته باشند.

وی سپس در خصوص راه افتادن چرخه دوباره لیگ برتر با برگزاری بازی های هفته شانزدهم خاطرنشان ساخت: به نظر می‌رسد باشگاه استقلال نتوانسته باشد از تعطیلات نیم فصل تا اینجای کار بهره برداری مناسبی کرده باشد. لااقل تا الان که اینطور نشان داده. چون هنوز حتی یک بازیکن هم جذب این تیم نشده است. این موضوع وقتی برای استقلالی‌ها بیشتر گران تمام می‌شود که پرسپولیس سروش رفیعی را گرفت.

هافبک پیشین آبی‌ها بیان داشت: استقلال لااقل به دو بازیکن نیاز داشت. یک هافبک بازیساز و یک مهاجم تمام کننده. این تیم تنها با جذب ذو بازیکن از این دست تکمیل می‌شود. حالا من شنیدم که آندرانیک تیموریان هم گزینه است. نمی‌دانم شرایط آندو چطور است و آیا می‌تواند به این تیم کمک کند یا نه. با این شرایط در نیم فصل دوم کار ساده‌ای در پیش نخواهیم داشت.

نامجو مطلق افزود: البته استقلال در آخرین بازی‌اش در نیم فصل اول یک بازی خیلی خوب و امیدوار کننده انجام داد و من امیدوارم که منصوریان برای نیم فصل دوم هم به بازیکنان جوانش اعتماد کند و با همان جسارت در بازی های پیش رو شرکت کند./مهر

پاسخی بگذارید