تاریخ: ۱۷:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
نام نویسنده: sobhan

مرحله نهایی لیگ برتر والیبال جوانان باشگاه‌های ایران از یکم بهمن ماه به میزبانی شهرستان محمودآباد پیگیری می‌شود. به گزارش خبرنگار مازند اسپرت از شهرستان محمود آباد؛مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر رده سنی جوانان ایران جام «شهدای منا» از روز جمعه هشتم بهمن به میزبانی باشگاه کاله مازندران در محمودآباد آغاز می شود و […]

2مرحله نهایی لیگ برتر والیبال جوانان باشگاه‌های ایران از یکم بهمن ماه به میزبانی شهرستان محمودآباد پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت از شهرستان محمود آباد؛مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر رده سنی جوانان ایران جام «شهدای منا» از روز جمعه هشتم بهمن به میزبانی باشگاه کاله مازندران در محمودآباد آغاز می شود و تا ۱۳ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
 مرحله نهایی این رقابت ها با حضور هشت تیم صعود کننده از دور مقدماتی در دو گروه برگزار می شود که گروه بندی به قرار زیر است:
گروه اول:کاله مازندران،سازمان عمران شهرداری ساری،شهرداری ارومیه و پارسه تهران
گروه دوم: هاوش گنبد، پیکان تهران، سایپا تهران و بانک سرمایه
سه روز نخست این رقابت ها (هشتم تا دهم بهمن) مرحله مقدماتی است و تیم ها در دو گروه با یکدیگر مسابقه  می دهند و در روز چهارم (پلی آف) تیم های اول تا چهارم هر گروه به صورت ضربدری به مصاف گروه دیگرمی روند.
روز دوازدهم بهمن ماه مرحله نیمه نهایی و سیزدهم بهمن ماه مرحله نهایی این رقابت ها پیگیری می شود تا تیم های اول تا سوم لیگ برتر جوانان سال ۹۵ معرفی شوند.
ورود تیم های شرکت کننده عصر روز پنج شنبه هفتم بهمن ماه است و هر تیم می تواند از ۱۴ بازیکن متولد ۱۱ دیماه سال ۷۵ به بالا استفاده کند.

پاسخی بگذارید