تاریخ: ۱۶:۵۹ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
نام نویسنده: sobhan

۴ والیبالیست مازندرانی به اردوی تیم ملی والیبال ساحلی دعوت شدند. به گزارش مازند اسپرت؛دومین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در ایران از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه امسال در جزیره کیش برگزار می‌شود و عباس پورعسگری و علیرضا آقاجانی،فیروزپور و شالیکار به اردوی تیم ملی والیبال ساحلی ایران دعوت شدند.این اردو از هشتم بهمن ماه […]

00252525۴ والیبالیست مازندرانی به اردوی تیم ملی والیبال ساحلی دعوت شدند.

به گزارش مازند اسپرت؛دومین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در ایران از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه امسال در جزیره کیش برگزار می‌شود و عباس پورعسگری و علیرضا آقاجانی،فیروزپور و شالیکار به اردوی تیم ملی والیبال ساحلی ایران دعوت شدند.
این اردو از هشتم بهمن ماه در جزیره کیش آغاز می شود و تا زمان برگزاری تور جهانی ادامه خواهد داشت.
۱۰بازیکن به این اردو دعوت شدند که تمرینات خود را اردوی تیم های ملی ساحلی پیگیری خواهند کرد.
رحمان رئوفی، محمد شالیکار، آرش وکیلی، آق محمد سلاق، عبدالحامد میرزاعلی، بهنام توکلی، محمد صادقی و  جواد فیروزپور دیگر دعوت شدگان به این اردو هستند که با نظر رضا عصاری نائینی به عنوان مربی تمرین می کنند.
ثبت نام تیم ها برای شرکت در تور جهانی سه ستاره کیش از ۲۷ آذرماه آغاز شده است و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت که تا کنون ۳۶ تیم از ۱۶ کشور جهان ثبت نام کردند.
نخستین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در کیش از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه سال ۹۴ برگزار شد و تیم های قطر (جفرسون سانتوس پریرا – شریف یونوس)، روسیه (اولگ استویانوسکی – آرتم یارزوتکین) و لهستان (بارتوش لویژاک – پیوتر کانتور) مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

پاسخی بگذارید