تاریخ: ۱۲:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان به هواداران منچستر یونایتد دلگرمی داد و عنوان کرد که مورینیو در این تیم موفق خواهد شد. به گزارش مازنداسپرت ؛به نقل از روزنامه ESPN اسپانیا کارلوس کی‌روش، سرمربی کنونی تیم‌ملی ایران به هواداران منچستر یونایتد دلگرمی داده بود و عنوان کرد که به موفقیت مورینیو به همراه شیاطین سرخ اطمینان […]

خبرگزاری فارس: کی‌روش به هواداران منچستریونایتد دلگرمی داد

سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان به هواداران منچستر یونایتد دلگرمی داد و عنوان کرد که مورینیو در این تیم موفق خواهد شد.

به گزارش مازنداسپرت ؛به نقل از روزنامه ESPN اسپانیا کارلوس کی‌روش، سرمربی کنونی تیم‌ملی ایران به هواداران منچستر یونایتد دلگرمی داده بود و عنوان کرد که به موفقیت مورینیو به همراه شیاطین سرخ اطمینان دارد و آنها نگران نباشند زیرا تیم در مسیر درستی قرار گرفته است.

کی روش در مصاحبه خود با این روزنامه اسپانیایی گفت: من به عنوان طرفدار منچستر یونایتد که بسیاری از همکارانم هنوزم هم در این تیم فعالیت دارند باعث خوشحالی است که تیم نتایج خوبی را گرفته است.

وی درباره بازی حساس هفته آینده شیاطین سرخ با لک‌لک‌ها افزود: بازی مقابل لیورپول در هفته آینده به منزله فینال لیگ جزیره است. اما مهم‌ترین امر در این شرایط این است که من‌یونایتد پس از گذراندن دوران سخت اکنون در مسیر درستی قرار گرفته است.

سرمربی تیم‌ملی ایران در پایان گفت: چیزی که خوشحال کننده است این است که منچستریوناتید قدم به قدم در حال حرکت به جلو است و باشگاه پس از رفتن فرگوسن که در بحران شدیدی قرار گرفت اکنون این وضعیت بحرانی تمام شده است.

کی روش از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۸ دستیار فرگوسن بود و پس از رفتن فرگوسن در سال ۲۰۱۳ جانشین‌های او نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند و این باعث نگرانی هواداران منچستر یونایتد شده است./فارس

پاسخی بگذارید