تاریخ: ۱۲:۵۲ :: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
نام نویسنده: sobhan

هافبک عراقی تیم فوتبال تراکتورسازی امروز با این تیم تمرین کرد اما قرار است جلسه کمیته انضباطی این بازیکن به زودی برگزار شود. به گزارش مازنداسپرت ؛تراکتورسازی که به تهران سفر کرده تمرینات خود را برای دیدار مقابل استقلال خوزستان دنبال می‌کند. جاسم کرار که در دیدار مقابل ذوب آهن از زمین اخراج شد در […]

خبرگزاری فارس: کرار با تراکتورسازی تمرین کرد

هافبک عراقی تیم فوتبال تراکتورسازی امروز با این تیم تمرین کرد اما قرار است جلسه کمیته انضباطی این بازیکن به زودی برگزار شود.

به گزارش مازنداسپرت ؛تراکتورسازی که به تهران سفر کرده تمرینات خود را برای دیدار مقابل استقلال خوزستان دنبال می‌کند.

جاسم کرار که در دیدار مقابل ذوب آهن از زمین اخراج شد در چند روز گذشته در تمرینات تیمش شرکت نداشت. بعد از صحبت‌هایی که صورت گرفت این بازیکن امروز در تمرین تراکتورسازی حاضر شد و کار خود را در کنار این تیم دنبال کرد. قرار است کرار ساعت ۱۷ امروز همراه با این تیم راهی اهواز شود.

همچنین رسانه‌های عراقی از پیشنهاد باشگاه نفت وسط به کرار خبر داده شده که مسئولان تراکتورسازی از این امر ابراز بی اطلاعی کردند و گفتند این بازیکن چنین موضوعی را با آنها مطرح نکرده است.

* قرارداد امید عالیشاه برای حضور در نیم فصل دوم در تراکتورسازی به ثبت رسید اما مسئولان این باشگاه به دلیل پر بودن لیست نتوانستند قرارداد احمد نوراللهی را ثبت کنند. با توجه به مصدومیت سینا عشوری قرار است نام این بازیکن از لیست تراکتورسازی خارج شود تا قرارداد نوراللهی را ثبت کنند./فارس

پاسخی بگذارید