تاریخ: ۲۰:۱۹ :: ۱۳۹۴/۰۴/۱۷
نام نویسنده: sobhan

تمرین امروز نساجی در ورزشگاه شهید وطنی در حالی برگزار شد که تقریبا بیش از ۵۰ هوادار در استادیوم حضور داشتند و به تشویق تیمشان می پرداختـند . به گزارش مازند اسپرت ؛ تمرین امروز ( جمعه ۱۲ تیر ) با غیبت تنی چند از بازیکنان همراه بود که این مسئله باعث عصبانیت صادق درود […]

000تمرین امروز نساجی در ورزشگاه شهید وطنی در حالی برگزار شد که تقریبا بیش از ۵۰ هوادار در استادیوم حضور داشتند و به تشویق تیمشان می پرداختـند .

به گزارش مازند اسپرت ؛ تمرین امروز ( جمعه ۱۲ تیر ) با غیبت تنی چند از بازیکنان همراه بود که این مسئله باعث عصبانیت صادق درود گر شد و دستور به توبیخ بازیکنان خاطی داد .
حواشی اولبن تمرین تیم فوتبال نساجی مازندران :
– بازیکنان پس از احوال پرسی با یکدیگر به نزد آقای درودگر رفتند تا به سخنان ایشان گوش کنند . در این گفتگو آقای درودگر مربی خارجی تیم را به بازیکنان معرفی کرد ( پائولو آلوس ) و افزود : ( ایشان یکی از دستیاران کی روش بوده و در کشور پرتغال به خوبی شناخته شده است و در هر تیمی که حضور داشته آن تیم در ۴ تیم برتر لیگ خود بوده است .)
– وی سپس در مورد جذب بازیکنان صحبت کرد و گفت هر کسی قصد رفتن کند مشکلی نداریم زیرا بازیکنان جایگزین زیادی مدنظر داریم . ایشان گریزی هم به ۴ بازیکن جذب شده داشت و از آنان نام برد .
– بازیکنان  نساجی با لباس آبی رنگ شروع به گرم کردن خود کردند و سپس به دو گروه تقسیم شده و چندین دور دور زمین زدند و سپس به سراغ تمرینات کششی رفتند و چند دقیقه ای این تمرینات را ادامه دادند.

– بازیکنان پس از تمرینات کششی به دستور فریدون فضلی و نوید عبدی به تمرین  ( آقا وسط ) پرداختند و این چرخه تمرینات را چند بار تکرار کردند .

– در اواسط تمرینات بود که سعید ابراهیم پور در زمین حضور یافت که البته با تشویق های بی امان هواداران رو به رو شد البته بازیکنان تیم از جمله بهمن طهماسبی نیز پس از سعید مورد تشویق قرار گرفتند .

 

 

تمرینات آماده سازی نساجی مازندران که از روز ( جمعه ۱۲ تیر ) شروع شد ؛ در روز ( شنبه ۱۳ تیر )  نیز تمرینات ادامه یافت و بازیکنان تیم در غیاب سرمربی ، زیر نظر مربیان فضلی و عبدی تمرین کردند .

به گزارش مازند اسپرت ؛ بازیکنان طبق معمول بعد از سلام و احوال پرسی شروع به تعویض لباس خود که به رنگ آبی آسمانی بود کردند و بازیکنان غایب تمرین دیروز که لباس نداشتند بعد از گرفتن لباس از سرپرست تیم به همراه دیگر بازیکنان برای تمرین به زمین رفتند .
**** همانند روز قبل بازیکنان امید و بزرگسال با هم تمرین کردند و قبل از شروع تمرین وزن خود را روی ترازو چک کرده و قد خود را نیز به مربیان اعلام کردند .
**** بازیکنان امید و بزرگسال با دستور مربیان از هم جدا شده و به دو گروه تقسیم شدند و دور زمین چند دوری دویدند و بعد به آنان گفته شد بدوند و بعد از شنیدن سوت برعکس بدوند و اینکار را با فاصله زمانی کوتاهو بلند تکرار کردند ؛ بازیکنانی که در انجام تمرین خطا یا سستی میکردند به دستور آقای عبدی ۱۰ شنا سوئدی انجام میدادند .
**** بعد از دوندگی بازیکنان با اعلام مربیان به تمرینات کششی روی آوردند و دقایقی را با این تمرین سپری کردند .
**** بعد از تمرینات کششی نوبت کار با توپ بود و بازیکنان مدت کوتاهی را به بازی آقا وسط روی آوردند .
**** سپس به دستور مربیان بازیکنان ۵ دقیقه به استراحت و نوشیدن آب مشغول شدند ( در این بین بازیکنان روزه داری نیز بودند که چیزی میل نکردند )

***** بعد از استراحت ، بازیکنان به ادامه تمرین آقا وسط پرداختند که شادابی و نشاط در چهره بازیکنان موج میزد ، شوخی های دوستانه نیز به قوت خود باقی بود .

 

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت ؛ روز سوم تمرینات نساجی مازندران در حضور هواداران این تیم در ورزشگاه شهید وطنی پیگیری شد تا بازیکنان جهت حضور قدرتمند در مسابقات به آمادگی لازم برسند .

حواشی روز سوم تمرین  نساجی مازندران :
*** بازیکنان که دو روز پیاپی تمرین کرده بودند آماده بودند تا روز سوم را نیز به تمرین مفید بپردازند و باز هم زیر نظر مربیان فریدون فضلی و نوید عبدی به تمرین پرداختند .

*** تمرین امروز ( یکشنبه ۱۴ تیر ) با دویدن دور زمین آغاز شد تا بازیکنان گرم شده و تمرینات بعدی را بدون مشکل ادامه دهند .

*** حسن داداشی نیز که بدلیل مصدومیت از ناحیه پنجه پا دچار مشکل شده در تمرین امروز همانند روز های قبل روی نیمکت نشست .

*** بازیکنان بعد از دوندگی ، تمرینات را با حرکات کششی ادامه دادند و پس از دقایقی به استراحت اول پرداختند .

*** بعد از استراحت بازیکنان به تمرین رایج بین تیم ها یعنی آقا وسط پرداخته و حسابی با این تمرین خندیدند .

*** بازیکنان بعد از تمرین آقا وسط به تمرین پاسکاری پرداختند .

*** بعد از استراحت دوم ، بازیکنان به دو تیم تقسیم شدند و یک نیم کاور سبز بر تن کرد تا به بازی اصلی یعنی فوتبال بپردازند که حاصل کار دو گل بود .

*** گل ها یکی بصورت ضربه ایستگاهی مستقیم و دیگری پنالتی بود که بازیکنان سبز پوش به داوری آقای فضلی ( البته به شوخی ) اعتراض کردند .

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ تمرین چهارم نساجی امروز صبح ( دوشنبه ۱۴ تیر ) ساعت ۱۰:۳۰ در حالی آغاز شد که باز هم تعداد زیادی از بازیکنان برای تمرین در ورزشگاه وطنی حضور نداشتند و زمزمه هایی بین بازیکنان مبنی برجدایی آنان از تیم شنیده میشد .

حواشی تمرین امروز نساجی مازندران :
*** اما همانند روز های قبل بازیکنان حاضر ، تمرینات خود را بطور منظم زیر نظر آقایان فضلی و عبدی پیگیری کردندتا به شرایط بدنی مطلوب برسند .
*** باز هم تمرینات به این صورت بود که بازیکنان چند دور دور زمین میزدند و خود را گرم میکردند سپس استراحتی کوتاه کرده و تمرینات کششی خود را انجام میدادند .
*** سپس به دو دسته تقسیم شده و یک دسته که اکبر صغیری و بهمن طهماسبی و… بودند به تمرین همراه آقای عبدی پرداختند ( فقط دوندگی و تمرینات کششی و قدرتی )
*** و دسته دوم به بازی گل کوچیک و پاس کاری روی آورده و این تمرین را تا آخر ادامه دادند .

*** آقایان فریدون فضلی و یاسر صفری ( پزشک تیم ) به مسابقه گل زدن با ضربه سر روی آوردند تا بازنده به کل تیم افطاری دهد ( البته معلوم نشد آیا بقول خودعمل میکنند یا نه ؟ )

 

امروز نساجی آخرین تمرین از هفته اول تمرینات خود را در حالی پیگیری کرد که تقریبا ۵۰ هوادار برای مشاهده تمرین و دیدار با مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی به ورزشگاه آمده بودند .

بازیکنان طبق عادت ، تمرینات را زیر نظر آقای فضلی و عبدی پیگیری کردند و جوانان تیم  به بازی گل کوچیک و تمرین دفاع و شوت و بازیکنان تیم اصلی به تمرینات تکنیکی خاص روی آوردند .
امروز دو بازیکن جدید نساجی ابراهیم کوه افکن و میلاد احمدی نیز در کنار زمین نظاره گر بازی بودند ولی تمرین نکرده و احتمالا از روز های آینده به جمع بازیکنان جهت شرکت در تمرینات اضافه خواند شد .
مهدی پرهام که قرار بود امروز بعد از جلسه ای با شورای شهر شهرستان قائمشهر و نماینده مردم این شهر به ورزشگاه بیاید با ورودش هواداران به وجد آمده و به تشویق وی پرداختند .
محمد صادق درودگر – مهدی پرهام – آقای حسینی – و مسئولین شورای شهر به همراه بازیکنان به صحبت پرداختند و در آخر حلقه اتحادی جهت حمایت از نساجی و لیگ برتری شدن این تیم شکل دادند و با ندای یا علی این دیدار به پایان رسید .

حواشی جالب تمرینات :
– حسن داداشی که با وجود مصدومیت میخواست به تمرینات ادامه دهد ولی تنها بعد از دقایقی به دلیل درد زیاد قادر به ادامه تمرین نشد .
– مجید هوتن که شایعه جدایی او از تیم شنیده میشود در تمرین امروز حاضر بود و به تمرین پرداخت .
– اکبر صغیری به نمایندگی از بازیکنان به صحبت با مسولان شهری و مسولان باشگاه پرداخت .

– هواداران برای نشان دادن علاقه خود به آقای پرهام ، وی را جهت گرفتن عکس یادگاری صدا کردند و با او عکس انداختند .

 

 

پاسخی بگذارید