تاریخ: ۷:۰۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
نام نویسنده: sobhan

دو تیم بارسلونا و اتلتیک بیلبائو، امشب در ورزشگاه نوکمپ شهر بارسلونا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش مازند اسپرت: بارسلونا شاگردان لوئیس انریکه مارتینز پس از قهرمانی در سوپرکاپ اروپا، در دیدار رفت سوپرکاپ اروپا مقابل بیلبائو ۴-۰ شکست خوردند و یکی از بدترین نتایج بارسلونا را رقم زدند. حال آبی اناری ها […]

دو تیم بارسلونا و اتلتیک بیلبائو، امشب در ورزشگاه نوکمپ شهر بارسلونا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مازند اسپرت:

بارسلونا

شاگردان لوئیس انریکه مارتینز پس از قهرمانی در سوپرکاپ اروپا، در دیدار رفت سوپرکاپ اروپا مقابل بیلبائو ۴-۰ شکست خوردند و یکی از بدترین نتایج بارسلونا را رقم زدند. حال آبی اناری ها در ورزشگاه خود و با استفاده از امتیاز میزبانی، قصد دارند نتیجه را به نفع خود برگردانده و قهرمان این جام نیز بشوند. امید آنها به نتایج پرگل پیشین در نوکمپ و استفاده از حق میزبانی است. نیما و یوردی آلبا، مصدومین بارسا هستند که قادر به همراهی تیمشان در دیدار امشب نخواهند بود.


اتلتیک بیلبائو

شاگردان آلورده پس از کسب پیروزی ۴-۰ در زمین خود مقابل بارسا، حال با تمام وجود برای حفظ نتیجه پا به نوکمپ خواهند گذاشت. باسکی های سرسخت در خانه موفق شدند بارسا را در هم بکوبند و از خستگی شاگردان انریکه، نهایت استفاده را ببرند. با این حال، بیلبائو در چند سال اخیر، موفق به کسب پیروزی در نوکمپ نشده است و مسلما کار سختی در این ورزشگاه پیش روی خود خواهد داشت. با این حال، خستگی بازیکنان بارسا همچنان پابرجاست و والورده و شاگردانش می‌توانند از این موضوع استفاده کنند.

 

پاسخی بگذارید