تاریخ: ۱۹:۵۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
نام نویسنده: sobhan

ابراهیم تقی پور به عنوان کمک مری اول رضا تقوی در تیم فوتبال صنعت ساری معرفی شد .   به گزارش مازند اسپرت ؛ بعد از تغییر و تحولات اساسی و تغییرات مدیریتی این باشگاه محبوب ساروی گویا این باشگاه دوران بحران خود را پشت سر گذشته حالا هوادارن ساروی میتوانند به این تیمشان امیدوار […]

11ابراهیم تقی پور به عنوان کمک مری اول رضا تقوی در تیم فوتبال صنعت ساری معرفی شد .

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ بعد از تغییر و تحولات اساسی و تغییرات مدیریتی این باشگاه محبوب ساروی گویا این باشگاه دوران بحران خود را پشت سر گذشته حالا هوادارن ساروی میتوانند به این تیمشان امیدوار باشند .

بعد از حضور بازیکنان باتجربه ساروی در باشگاه صنعت ساری ، بهترین اتفاق برای این باشگاه در حالی رغم خورد که ابراهیم تقی پور که خودش یکی از گزینه های سرمربی گری این تیم به حساب می آمد به عنوان کمک اول رضا تقوی به جمع صنعتی های ساروی پیوست تا نیمکت صنعتی ها به مانند بازیکنانش سنگین و با تجربه تر شود .

خبر بعدی هم در خصوص این باشگاه حضور عزت نوروزی به عنوان مربی گلر های این باشگاست ، گویا اکبر محمد که چندی پیش به عنوان مربی گلر ها انتخاب شده بود به دلیل حضور در کلاس مربیگری و مشکلات شخصی قادر به حضور کامل در این باشگاه نبوده است و حالا عزت نوروزی که سابقه حضور در استقلال و صنعت ساری و سرمربیگری صدرا نکا را در مرحله دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور دارد به عنوان مربی گلر های صنعت ساری معرفی شود .

همچنین به گفته رضا تقوی سرمربی تیم فوتبال صنعت ساری زمان تست گیری های این باشگاه به پایان رسیده و از روز دوشنبه تمرینات بدنسازی این باشگاه در استادیوم شهید متقی شهرستان ساری آغاز خواهد شد و به احتمال زیاد هفته آینده برای برپایی اردویی برای دیدار دوستانه با چند تیم خوب لیگ برتری و لیگ یکی راهی تهران خواهند شد .

همچنین شنیده هایی اطراف باشگاه به گوش میرسد که به احتمال خیلی زیاد نام این باشگاه برای فصل جدید رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تغییر خواهد کرد و اسپانسری قوی از این تیم حمایت خواهد کرد تا ساروی ها بعد از چند سالی که با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم میکردند امسال را سالی آرام داشته باشند تا به صعود به لیگ یک امیدوار شوند !

حالا باید دید که در آینده چه سرنوشتی در انتظار این باشگاه محبوب ساروی خواهد بود .

 

پاسخی بگذارید