تاریخ: ۱۷:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
نام نویسنده: sobhan

منچسترسیتی با ارائه نمایشی دیدنی، موفق با نتیجه ۳-۰ چلسی، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر را شکست بدهد.   به گزارش “مازنداسپرت“، شاگردان مانوئل پیگرینی در این دیدار کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت با زدن ۳ گل، به یک پیروزی درخشان دست پیدا کردند. منچسترسیتی که در هفته اول با سه گل […]

منچسترسیتی با ارائه نمایشی دیدنی، موفق با نتیجه ۳-۰ چلسی، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر را شکست بدهد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، شاگردان مانوئل پیگرینی در این دیدار کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت با زدن ۳ گل، به یک پیروزی درخشان دست پیدا کردند.
منچسترسیتی که در هفته اول با سه گل وست بروم را از پیش رو برداشته بود، در دیدار امروز هم سه گل به چلسی زد تا مقتدرانه در صدر جدول لیگ برتر قرار بگیرد.
تیم میزبان بازی را هجومی آغاز کرد و می توانست در همان ۳۰ ثانیه ابتدایی به گل برسد اما بگوویچ در مقابل آگوئرو ایستادگی کرد.
حملات سیتی ادامه داشت و بگوویچ چند موقعیت خوب دیگر را از بازیکنان حریف، به ویژه آگوئرو گرفت تا اینکه ستاره ارژانتینی سیتی در دقیقه ۳۱، سرانجام دروازه چلسی را باز کرد. همکاری خوب آگوئرو و توره، با حرکت فریبنده مهاجم آرژانتینی و ضربه او به گوشه دروازه همراه شد و سیتی ۱-۰ پیش افتاد.
بعد از این گل چلسی تا اندازه ای از لاک دفاعی خارج شد اما تلاش این تیم برای رسیدن به گل تساویدر نیمه اول بی نتیجه بود و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.
دو تیم نیمه دوم را هجومی آغاز کردند و پس از اینکه سیتی یک موقعیت خوب را از دست داد، چلسی توسط رامیرس به گل رسید اما داور به اشتباه گل او را نپذیرفت.
حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۷۸، منچسترسیتی به گل دوم رسید. یک کرنر از سمت راست دروازه چلسی، با ضربه سر ونسان کمپانی، حساب کار را ۲-۰ کرد.
در حالی که چلسی به دنبال جبران گل های خورده بود، روی اشتباه ایوانوویچ در پشت محوطه جریمه خودی، فرناندینیو با ضربه ای تماشایی، اختلاف را به ۳ گل افزایش داد. تلاش شاگردان مورینیو در دقایق پایانی برای کاهش اختلاف بی نتیجه بود و منچسترسیتی ۳-۰ پیروز شد.
با این شکست، چلسی از دو بازی ابتدایی تنها ۱ امتیاز کسب کرده و از دو تیم شهر منچستر، ۵ امتیاز عقب افتاده است.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید