تاریخ: ۱۷:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
نام نویسنده: sobhan

علیرضا جهانبخش، علیرضا حقیقی، رضا قوچان نژاد، دانیال داوری و سعید عزت اللهی ۵ بازیکن ایرانی الاصل شاغل در اروپا هنوز موفق به حضور در رقابت های باشگاهی نشده اند.   به گزارش “مازنداسپرت“، جهانبخش که مصدوم بوده در دو بازی اول تیم تازه اش ای زد آلکمار مورد استفاده قرار نگرفته، علیرضا حقیقی دروازه […]

علیرضا جهانبخش، علیرضا حقیقی، رضا قوچان نژاد، دانیال داوری و سعید عزت اللهی ۵ بازیکن ایرانی الاصل شاغل در اروپا هنوز موفق به حضور در رقابت های باشگاهی نشده اند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، جهانبخش که مصدوم بوده در دو بازی اول تیم تازه اش ای زد آلکمار مورد استفاده قرار نگرفته، علیرضا حقیقی دروازه بان  ذخیره تیم روبین کازان است و رضا قوچان نژاد مهاجم تیم چارلتون در ۲ بازی این تیم در چمپیونشیپ نیمکت نشین بوده و تنها در رقابت های جام اتحادیه ۱۶ دقیقه بازی کرده است. سعید عزت اللهی هم که از آتلتیکومادرید سی به روستوف منتقل شده هنوز آی تی سی خود را دریافت نکرده و فعلا نمی تواند برای تیمش به میدان برود.

تنها بازیکن ایرانی که در رقابت های لیگ این فصل به میدان رفته است، سردار آزمون است که در دو بازی تیم روستوف حاضر بوده البته می شود پیش بینی کرد که علیرضا جهانبخش نیز به مرور بازیکن ثابت آلکمار بشود. این آرزوی است که ما برای همه بازیکنان ایرانی شاغل در اروپا داریم.

در شرایطی که ستاره های تیم ملی ایران تقریبا عضو هیچ تیم بزرگ و درجه اولی در اروپا نیستند،  این مطالبه بزرگی نیست.

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید