تاریخ: ۱۰:۰۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
نام نویسنده: sobhan

احتمالا نخستین قضاوت بابک وسیله‌بر در لیگ پانزدهم برای او دردسرساز شود.     به گزارش “مازنداسپرت“، علی دایی و فراز کمالوند سرمربیان صبای قم و گسترش فولاد تبریز به داور بازیشان در هفته سوم لیگ برتر اعتراض زیادی داشتند و هر دو معتقد بودند که نحوه قضاوت بابک وسیله‌بر آنها را متضرر شدند. علی […]

احتمالا نخستین قضاوت بابک وسیله‌بر در لیگ پانزدهم برای او دردسرساز شود.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، علی دایی و فراز کمالوند سرمربیان صبای قم و گسترش فولاد تبریز به داور بازیشان در هفته سوم لیگ برتر اعتراض زیادی داشتند و هر دو معتقد بودند که نحوه قضاوت بابک وسیله‌بر آنها را متضرر شدند.

علی حیات‌پور سرپرست تیم صبای قم با اشاره به اتفاقاتی که پس از سوت پایان بازی تیمشان و گسترش فولاد اتفاق افتاد، گفت: زمانی که داور بازی در حال خروج از زمین بود چند تن از تماشاگران به قضاوت او معترض بودند که آقای وسیله‌بر به آنها فحاشی کرد. کسانی که مورد فحاشی قرار گرفتند از داور بازی شکایت کردند و رئیس هیئت فوتبال قم و یک روحانی نیز که آن اتفاقات را می‌دیدند نیز حاضر به شهادت هستند که داور اهانت کرده است. باشگاه صبا پیگیر این موضوع می‌باشد و منتظر نتیجه فدراسیون فوتبال است.

حیات‌پور اضافه کرد: تیم امروز صبح در تهران بدنسازی کرد اما با نظر کادرفنی قرار است از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام قم تمرین کند.

سرپرست صبا از برگزاری اردوی ۱۰روزه‌ای این تیم در سرعین اردبیل خبرداد و گفت: بعد از بازی هفته پنجم با پدیده تیم به سرعین می‌رود و آماده‌سازی خود را در این شهر انجام می‌دهد.

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید