تاریخ: ۸:۵۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
نام نویسنده: sobhan

دبیر هیئت کشتی مازندران گفت: در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان ۳ کشتی‌گیر مازندرانی موفق به کسب مدال طلا و نقره شدند.   به گزارش مازند اسپرت ؛ غلامرضا نوری‌زاده  با اشاره به درخشش ۳ کشتی‌گیر مازندرانی در این مسابقات تصریح کرد: در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان ۳ کشتی‌گیر مازندرانی موفق به […]

12455دبیر هیئت کشتی مازندران گفت: در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان ۳ کشتی‌گیر مازندرانی موفق به کسب مدال طلا و نقره شدند.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ غلامرضا نوری‌زاده  با اشاره به درخشش ۳ کشتی‌گیر مازندرانی در این مسابقات تصریح کرد: در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان ۳ کشتی‌گیر مازندرانی موفق به کسب یک مدال طلا و دو مدال نقره شدند.

وی افزود: مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان که در شهر سالوادور داباها برزیل برگزار می‌شود، ایمان صادقی در وزن ۶۰ کیلوگرم با برتری مقابل تمامی حریفان موفق به کسب مدال خوش رنگ طلا شد.

دبیر هیئت کشتی مازندران گفت: ایمان صادقی در این مسابقات با برتری مقابل حریفانی از ترکیه، روسیه و آذربایجان در فینال این مسابقات موفق شد، حریف مصری را شکست دهد و به مدال خوش رنگ طلا دست یابد.

نوری‌زاده اذعان داشت: همچنین رضا مظفری دیگر کشتی‌گیر مازندرانی وزن ۷۴ کیلوگرم کشورمان در این مسابقات پس از برتری در برابر حریفانی از قرقیزستان، بلاروس و مجارستان در فینال مغلوب حریف روسیه‌ای خود شد و به مدال نقره بسنده کرد.

وی از کسب مدال نقره دیگر کشتی‌گیر مازندرانی در این مسابقات خبر داد و گفت: سیدایمان حسینی در وزن ۹۶ کیلوگرم پس از قرعه استراحت در براب ررحیفاین از تونس، کانادا و هندوستان پیروز شد و در فینال در مقابل حریف جمهوری آذربایجان شکست خورد، به مدال نقره رسید.

نوری‌زاده افزود: مجتبی کلیچ دیگر کشتی‌گیر مازندرانی تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان در وزن ۸۴ کیلوگرم امروز در این مسابقات به روی تشک می‌رود.

پاسخی بگذارید