تاریخ: ۸:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
نام نویسنده: sobhan

قرار است که تیم ملی ایران در تاریخ ۲۱ مهر ماه مقابل تیم پرقدرت ژاپن قهرمان سابق جام آسیا صف آرایی کند.   به گزارش “مازنداسپرت” این دو تیم آخرین بار در سال ۲۰۰۵با هم دیدار داشتند که در جریان این دیدار ژاپن ۲ بر ۱ ایران را در استادیوم یوکوهاما در دور مقدماتی شکست […]

قرار است که تیم ملی ایران در تاریخ ۲۱ مهر ماه مقابل تیم پرقدرت ژاپن قهرمان سابق جام آسیا صف آرایی کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت” این دو تیم آخرین بار در سال ۲۰۰۵با هم دیدار داشتند که در جریان این دیدار ژاپن ۲ بر ۱ ایران را در استادیوم یوکوهاما در دور مقدماتی شکست داد. پنج ماه پیش از این بازی ایران با همین نتیجه ژاپن را در استادیوم آزادی مغلوب کرد.بازی دوستانه مهر ماه بین ژاپن و ایران در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.در ۱۶ مهر ماه در بازی های انتخابی ژاپن مقابل سوریه بازی خواهد کرد. هلیل هودزیچ بوسنیایی، قهرمان سابق جام آسیا این دیدار را فرصتی خوب برای ارزیابی رقیب سرسخت خود می داند.

این مربی که سابقا مربی گری تیم الجزیره را برعهده داشته است با خود عهد بسته تا تیمش بهترین عملکرد را در بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ و جام آسیا ۲۰۱۹ ارایه دهد.

او که از تشویق و حمایت تماشاگرانی ایرانی آگاه است در مصاحبه اش گفت بازی ۲۱ مهر ماه بازیکنانم را برای بازی در شرایط سخت به خوبی آماده خواهد کرد.او معتقد است این چنین رقابت هایی تیم او را برای فائق آمدن بر شرایط سخت آماده می کند.

او هم چنین افزود: بازی دوستانه مهر ماه مقابل جمعیت بسیار زیاد در استادیوم آزادی تیمش را برای بازی های انتخابی قدرتمند می سازد.

ژاپن بازی های مقدماتی را در روز ۱۲ شهریور مقابل کامبوجیا ادامه می دهد و ایران هم از گروه B مقابل حریف ترکمنستانی اش بازی خواهد کرد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید