تاریخ: ۸:۰۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
نام نویسنده: sobhan

  بعد از شکست دو برصفر فولاد مقابل استقلال خوزستان هواداران خشمگین این تیم سرخپوش با متوقف کردن اتوبوس حامل بازیکنان لحظات عجیبی را ایجاد کردند.         به گزارش “مازنداسپرت“، فولاد که پس از دو تساوی مقابل راه آهن و پدیده برای جبران ناکامی ها به مصاف استقلال خوزستان رفته بود برای […]

 

بعد از شکست دو برصفر فولاد مقابل استقلال خوزستان هواداران خشمگین این تیم سرخپوش با متوقف کردن اتوبوس حامل بازیکنان لحظات عجیبی را ایجاد کردند.

 

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، فولاد که پس از دو تساوی مقابل راه آهن و پدیده برای جبران ناکامی ها به مصاف استقلال خوزستان رفته بود برای اولین بار در تاریخ رویارویی های دو تیم دست خود را به علامت تسلیم بالابرد . این اتفاق در شرایطی رخ داد که دو بازیکن تیم فولاد نوین هردو گل شاگردان ویسی را به ثمر رساندند تا توفانی از خشم هواداران دوآتشه فولاد را در بربگیرد.
دیشب و ساعتی پس از مسابقه ، درشرایطی که فولادی ها به سمت هتل بازمی گشتند ، کاروانی از طرفداران فولاد کی در پی اتوبوس تیم بودند در میانه جاده راننده را وادار به توقف کردند و سپس با حالتی هجومی برای صحبت با مدیر و سرمربی تیم وارد اتوبوس شدند . البته دراگان اسکوچیچ که ظاهرا سوژه اصلی این هجوم بوده ، در جمع بازیکنان حاضر نبود و جدا به هتل رفته بود ولی در کشاکش اتفاقات و توهین شدید به مدیرعامل ، درگیری لفظی نسبتا شدیدی بین طرفین رخ داد تا در نهایت با دخالت پلیس ماجرا به اتمام برسد .
فولاد که از سه بازی ابتدایی لیگ تنها ۲ امتیاز اندوخته است باید به سرعت به شرایط عادی بازگردد.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید