تاریخ: ۷:۵۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
نام نویسنده: sobhan

مهاجم لژیونر ایرانی این فصل تیم پانیونیوس یونان، در اولین حضورش در ترکیب این تیم شکست را تجربه کرد.   به گزارش “مازنداسپرت“، کریم انصاریفرد که بعد از جدایی از تیم دسته دومی اوساسونای اسپانیا در لیگ یونان و تیم پانیونیوس حضور یافته در اولین حضورش در ترکیب این تیم در دیداری دوستانه شکست را […]

مهاجم لژیونر ایرانی این فصل تیم پانیونیوس یونان، در اولین حضورش در ترکیب این تیم شکست را تجربه کرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کریم انصاریفرد که بعد از جدایی از تیم دسته دومی اوساسونای اسپانیا در لیگ یونان و تیم پانیونیوس حضور یافته در اولین حضورش در ترکیب این تیم در دیداری دوستانه شکست را تجربه کرد.
تیم پانیونیوس که خود را آماده رقابت های این فصل لیگ یونان می کند شب گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم آستراستریپولیس رفت و در نهایت با تک گلی که آپوستولوس در دقیقه ۵۲ به ثمر رساند مغلوب این حریف شد.
در این دیدار که در ورزشگاه کولوکوترونیس برگزار می شد مهاجم ایرانی تیم پانیونیوس در دقیقه ۷۶ به زمین فراخوانده شد و ۲۴ دقیقه برای تیمش جدیدش به میدان رفت. انصاریفرد که به تازگی به این تیم یونانی اضافه شده است طبق ادعای سایت های یونانی جزو بازیکنان ثابت پانیونیوس محسوب می شود و در این فصل کار دشواری برای رقابت با تیم های مطرحی مثل المپیاکوس، پاناتیناکوس و آ ا ک خواهد داشت.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید