تاریخ: ۵:۴۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
نام نویسنده: sobhan

لوئیس فان خال، سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد که عدنان یانوزای، گلزن تیمش مقابل استون ویلا، توپ را بیش از حد به حریف لو می‌دهد و باید بیشتر تلاش کند. به گزارش مازند اسپرت:فان خال در طول هفته عنوان کرده بود که یانوزای یونایتد را ترک نخواهد کرد و هافبک بلژیکی شب گذشته در ویلا پارک […]

لوئیس فان خال، سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد که عدنان یانوزای، گلزن تیمش مقابل استون ویلا، توپ را بیش از حد به حریف لو می‌دهد و باید بیشتر تلاش کند.

به گزارش مازند اسپرت:فان خال در طول هفته عنوان کرده بود که یانوزای یونایتد را ترک نخواهد کرد و هافبک بلژیکی شب گذشته در ویلا پارک به صورت فیکس بازی کرد. یانوزای در مصاحبه پس از بازی عنوان کرده بود که قصد دارد در باشگاه بماند و بیشتر به او بازی برسد.

فان خال درباره هافبک بلژیکی گفت:” او گل خیلی خوبی زد ولی به جز گل، باید به باقی وجوه فوتبال هم توجه کرد. خوشحالم که با گل او پیروز شدیم ولی خیلی موضوع فراتر از گلزنی است.خیلی بیش از حد توپ لو داد. همچنین دیپای هم خیلی توپ لو داد و برای همین بود که موقعیت زیادی نداشتیم.”

فان خال ادامه داد:” شروع این فصلمان از فصل گذشته بهتر بوده ولی خیلی هم سخت نبوده است. فصل گذشته ما در این مقطع ۱ امتیاز داشتیم و حالا ۶ امتیاز داریم.هنوز راه طولانی تا پایان پیش روی ماست. نمی‌توان این را تنها با ۴ هفته آمادگی گفت.باید بازی‌های بیشتری انجام داد و فکر می‌کنم این را می‌توانیم نشان دهیم.”

پاسخی بگذارید