تاریخ: ۵:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
نام نویسنده: sobhan

منچستریونایتد در دومین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ برتر، در خانه استون ویلا با نتیجه ۱-۰ به پیروزی رسید. به گزارش مازند اسپرت:لوئیس فان خال در دیدار امشب یک تغییر در ترکیب اصلی تیمش نسبت به دیدار مقابل تاتنهام داشت و عدنان یانوزای را از ابتدا به میدان فرستاد. این ستاره بلژیکی هم […]

منچستریونایتد در دومین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ برتر، در خانه استون ویلا با نتیجه ۱-۰ به پیروزی رسید.

به گزارش مازند اسپرت:لوئیس فان خال در دیدار امشب یک تغییر در ترکیب اصلی تیمش نسبت به دیدار مقابل تاتنهام داشت و عدنان یانوزای را از ابتدا به میدان فرستاد. این ستاره بلژیکی هم با زدن گل پیروزی بخش شیاطین سرخ، پاسخ اعتماد سرمربی تیمش را داد.
دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و هر حمله، با حمله تیم حریف پاسخ داده می شد. تا اینکه در دقیقه ۲۹، یانوزای ققل دروازه میزبان را باز کرد.
یک پاس دقیق از ماتا، یانوزای را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم با یک چرخش خوب و ضربه ای محکم، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.


بعد از این گل هم برتری یونایتدها ادامه داشت اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.
نیمه دوم را تیم میزبان بهتر آغاز کرد اما رفته رفته بازی متعادل تر شد و حتی یونایتدها می توانستند به گل دوم برسنداما هیچ یک از موقعیت های دو تیم تبدیل به گل نشد و شیاطین سرخ با همان تک گل به پیروزی رسیدند.
با این پیروزی، منچستریونایتد ۶ امتیازی شد و به تنهایی در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفت.

پاسخی بگذارید