1. دقایقی پیش اتفاق افتاد/ استاندار مازندران در تمرین خونه به خونه
تاریخ: ۱۵:۲۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
نام نویسنده: sobhan

ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران، دقایقی پیش با حضور در استادیوم هفتم تیر بابل از تمرین تیم خونه به خونه مازندران بازدید کرد. به گزارش مازند اسپرت ، در این دیدار استاندار مازندران دقایقی برای کادر فنی و بازیکنان تیم خونه به خونه به صحبت پرداخت و برای آنها در رقابت های لیگ آزادگان آرزوی […]

ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران، دقایقی پیش با حضور در استادیوم هفتم تیر بابل از تمرین تیم خونه به خونه مازندران بازدید کرد.

به گزارش مازند اسپرت ، در این دیدار استاندار مازندران دقایقی برای کادر فنی و بازیکنان تیم خونه به خونه به صحبت پرداخت و برای آنها در رقابت های لیگ آزادگان آرزوی موفقیت کرد.

در همین زمینه پنج شنبه گذشته هم حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، امام جمعه بابل، حبیب حسین زادگان، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، غلامرضا بهروان، رئیس هیات فوتبال مازندران، انصار آری، رئیس اداره ورزش و جوانان بابل و تعدادی از اعضای شورای شهر و پیشکسوتان فوتبال بابل در تمرین تیم خونه به خونه حاضر شدند.

امام جمعه بابل، رئیس هیات فوتبال مازندران و مدیرکل ورزش و جوانان استان طی سخنان کوتاهی، ضمن خسته نباشید به بازیکنان تیم خونه به خونه، برای آنها آرزوی موفقیت و سربلندی کردند.

هادی شکوری نیز به نمایندگی از بازیکنان خونه به خونه ضمن تشکر از مسئولان بابت حضورشان در تمرین، خواستار حمایت از این تیم شد.

photo_2015-08-14_18-51-04

photo_2015-08-14_18-50-41

 

 

پاسخی بگذارید

مازنداسپورت بنر آبی
فروشگاه ورزشی علیرضا
استخر قصر آبی مراد محمدی ساری - جویبار
خزرنما
ماهک
دستهای مهربان
مکان تبلیغ شما
مازنداسپورت بنر سبز
مازنداسپرت تبلیغات
تبلیغ2
مکان تبلیغ
تنکابن 24
تبلیغ شما
قالب خبری