تاریخ: ۱۴:۵۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
نام نویسنده: sobhan

روز یکشنبه تیم های منچسترسیتی و چلسی در ورزشگاه اتحاد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.   به گزارش “مازنداسپرت“، رابطه مانوئل پیگرینی و مورینیو، سرمربیان دو تیم، از اکتبر ۲۰۱۳ به تیرگی گرائیده است. پیگرینی پس از شکست ۲-۱ سیتی برابر چلسی در آن تاریخ، حاضر به دست دادن با مورینیو نشد اما امروز در […]

روز یکشنبه تیم های منچسترسیتی و چلسی در ورزشگاه اتحاد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، رابطه مانوئل پیگرینی و مورینیو، سرمربیان دو تیم، از اکتبر ۲۰۱۳ به تیرگی گرائیده است. پیگرینی پس از شکست ۲-۱ سیتی برابر چلسی در آن تاریخ، حاضر به دست دادن با مورینیو نشد اما امروز در نشست خبری خود گفت که آن کار را تکرار نخواهد کرد.

او به خبرنگاران گفت:” من و مورینیو باهم اختلافاتی داریم ولی دلیل نمی شود که به سمت او نروم. روز بازی با او دست خواهم داد.”

سرخیو آگوئرو، مهاجم ارزشمند آرژانتینی، به دلیل دیر اضافه شدن به تمرینات سیتی، هنوز در آمادگی مطلوب به سر نمی برد و حتی در برتری ۳-۰ برابر وست بروم نیز در نیمه دوم به میدان آمد. پیگرینی در همین رابطه گفت:” آگوئرو شاید ۱۰۰ درصد آماده نباشد؛ چون برای یک بازیکن بهتر آن است که در تمرینات پیش فصل بطور کامل حضور داشته باشد اما ما الان از آمادگی کامل برخورداریم و سرخیو نیز مشکل خاصی برای بازی کردن ندارد.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید