تاریخ: ۱۴:۴۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان سیاه جامگان از روند بازیکنان تیمش حسابی راضی است و امیدوار است که تیمش بتواند در تمام بازی ها مثل نیمه اول بازی با نفت‌تهران بازی کند.     رضا عنایتی به “مازنداسپرت” گفت که بیرانوند فکرش را نمی‌ کرده که او توپ را دنبال کند و به همین دلیل آن اشتباه مرگبار را […]

کاپیتان سیاه جامگان از روند بازیکنان تیمش حسابی راضی است و امیدوار است که تیمش بتواند در تمام بازی ها مثل نیمه اول بازی با نفت‌تهران بازی کند.

 

 

رضا عنایتی به “مازنداسپرت” گفت که بیرانوند فکرش را نمی‌ کرده که او توپ را دنبال کند و به همین دلیل آن اشتباه مرگبار را انجام داد.

کاش در همه بازی ها عین نیمه اول باشیم
ما در بازی با نفت‌تهران و بخصوص نیمه اول بازی بسیار خوبی انجام دادیم من مطمئن هستم اگر در همه بازی ها عین نیمه اول بازی با نفت بازی کنیم، جایگاهمان خیلی بهتر از حالا می‌ شود و می‌ توانیم نتایج بسیار خوبی بگیریم.

دیگر گل زدن از من گذشته است
من دیگر گل هایم را زده ام و دیگر این موضوع از من گذشته است. من حالا به بازیکنان جوان سیاه جامگان کمک می‌ کنم تا آنها بتوانند گل بزنند. برایم مهم است که در تیمم بازیکن مثمرثمری باشم و بی نهایت خوشحالم که در دو گلی که سیاه جامگان زده، تاثیر ۹۰درصدی روی گل ها داشته ام.

منصوریان دوست صمیمی من است
منصوریان دوست صمیمی من است و اینکه من در طول بازی چند بار با او خوش و بش کردم به خاطر رابطه نزدیکی است که در فوتبال با هم داریم. به هر حال ما هفته ای چند بار با هم در تماس هستیم و این عجیب نیست که در طول بازی هم در عین حال که رقیب هستیم با هم خوش و بش کنیم.

او مغرور نشده است
من منصوریان را از نزدیک می‌ شناسم و با روحیاتی که از او سراغ دارم هرگز مغرور نمی‌ شود. منصوریان نگاه رو به جلو دارد و دوست دارد هر روز پیشرفت کند. او هم اکنون یک تیم‌ملی را در اختیار دارد که باید بعد از سال ها اقتدار فوتبال ایران را در آسیا نشان بدهد و من هم هرکاری از دستم بربیاید، برای او انجام می‌ دهم.

اشتباه بیرانوند را بزرگ نکنید
بالاخره هر بازیکن و حتی مربی اشتباه می‌ کند و علیرضا بیرانوند هم مثل هر کس دیگری در بازی دیروز اشتباه کرد. البته او هرگز فکرش را نمی‌ کرد که من توپ را دنبال کنم و پشت سرش باشم. بیرانوند یکی از بهترین دروازه‌بان های ایران است و چیزی از ارزش هایش کم نمی‌ شود.

درگیری ام با سیدجلال فوتبالی بود
به هر حال سیدجلال حسینی یکی از بهترین دفاع های ایران است که تلاش می‌ کرد تیمش گل نخورد و من هم برعکس تلاش می‌ کردم برای سیاه جامگان گل بزنم. هیچ مشکل خاصی هم وجود نداشت و من برای سیدجلال در تیم نفت‌تهران آرزوی موفقیت می‌ کنم.

فروزان بزرگی اش را نشان داد
به هر حال همه از بازیکنان بزرگ توقع دارند که در بازی های بزرگ خودشان را نشان دهند. فروزان هم در بازی با نفت بسیار روز خوبی داشت و موفق شد چند موقعیت خوب را از حریف بگیرد. البته ما یک دروازه‌بان جوان بسیار خوب هم داریم که در کنار فروزان تمرین می‌ کند و او هم می‌ تواند دروازه‌بان خوبی شود.

جوان هایمان نباید مغرور شوند
بازیکنان جوان تیم ما همگی با کیفیت و با انگیزه هستند. آنها نباید مغرور بشوند و مطمئن باشید این بازیکنان اگر کنترل بشوند، می‌ توانند یکی از بهترین بازیکنان ایران بشوند.

 

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید