تاریخ: ۹:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۴/۱۳
نام نویسنده: sobhan

مدیر‌عامل تراکتورسازی درباره جذب بازیکنان سرباز گفت: تمام تلاشمان در فصل نقل و انتقالات این بود که بازیکنان سرباز شاخص را به تیم‌مان اضافه کنیم.   به‌ گزارش “مازنداسپرت” و به نقل از ایسنا‌، سعید عباسی درباره وضعیت این تیم در فصل نقل و انتقالات، گفت: اولیویرا به قصد عقد قرارداد به تبریز آمده و […]

مدیر‌عامل تراکتورسازی درباره جذب بازیکنان سرباز گفت: تمام تلاشمان در فصل نقل و انتقالات این بود که بازیکنان سرباز شاخص را به تیم‌مان اضافه کنیم.

 

به‌ گزارش “مازنداسپرت” و به نقل از ایسنا‌، سعید عباسی درباره وضعیت این تیم در فصل نقل و انتقالات، گفت: اولیویرا به قصد عقد قرارداد به تبریز آمده و زمانی را برای جذب بازیکنان مدنظر ایشان در نظر گرفته‌ایم و تقریبا این لیست در مرحله نهایی شدن است.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود اولیویرا مبلغ بالایی را از این تیم درخواست کرده است؟ اظها‌ر کرد: چنین چیزی صحت ندارد. او از ما یک مبلغ معقول درخواست کرده که هیات مدیره هم آن را تایید کرده‌ است.

مدیر‌عامل تراکتورسازی درباره آخرین وضعیت بازیکنانی که به این تیم پیوسته‌اند، خاطر‌ نشان کرد: سعی ما این بود که بازیکنان سرباز شاخص را جذب کنیم و از کادر قبلی هم سه یا چهار نفر را در این تیم حفظ می‌کنیم. از سال گذشته هم بازیکنان سرباز دیگری را داشتیم. چند بازیکن خارجی هم به تیم اضافه می‌شود.

عباسی در واکنش به این موضوع که آنها با جذب بازیکنانی همچون بختیار رحمانی و سروش رفیعی از سایر رقبا پیش افتاده‌اند، گفت: بختیار رحمانی، سرباز تیم ما محسوب می‌شد منتهی به دلیل این که او فصل گذشته مصدوم بود نتوانستیم از او استفاده کنیم. در نیم فصل دوم هم به دلیل شرایط به وجود آمده نتوانستیم عملا از این بازیکن استفاده کنیم.

مدیر‌عامل تراکتورسازی با بیان این که در جذب بازیکن تمام تلاشمان را کرده‌ایم، ا‌دا‌مه‌ داد: کسب مقام قهرمانی به تلاش بازیکنان و کادرفنی بستگی دارد و تمام تلاشمان را خواهیم کرد که قهرمانی را به دست بیاوریم. در آسیا هم می‌خواهیم عملکرد بهتری نسبت به گذشته داشته باشیم. تراکتورسازی در گذشته عملکرد خوبی در این مسابقات داشته است.

وی درباره وضعیت پرونده بازی تراکتورسازی و نفت تهران در هفته‌ آخر لیگ چهاردهم، اظها‌ر کرد: فعلا در حال پیگیری این موضوع هستیم. مجددا نامه‌ای را زدیم که این پرونده را پیگیری کنند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید