تاریخ: ۸:۱۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
نام نویسنده: sobhan

برنامه کامل رقابت‌های تیم ملی بسکتبال در مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شد و ژاپن نخستین حریف ایران در مسر المپیک ریو است. به گزارش مازند اسپرت:از ایسنا،‌ برنامه تیم ملی بسکتبال ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک ریو مشخص شد و شاگردان باوئرمان در نخستین دیدارشان به مصاف ژاپن می‌روند. هند و […]

برنامه کامل رقابت‌های تیم ملی بسکتبال در مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شد و ژاپن نخستین حریف ایران در مسر المپیک ریو است.

به گزارش مازند اسپرت:از ایسنا،‌ برنامه تیم ملی بسکتبال ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک ریو مشخص شد و شاگردان باوئرمان در نخستین دیدارشان به مصاف ژاپن می‌روند. هند و مالزی به ترتیب حریفان بعدی بسکتبالیست‌های ایران خواهند بود.

بیست و هشتمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا از یکم مهر به میزبانی چانگشای چین برگزار می‌شود که تیم ملی بسکتبال ایران در گروه نخست این مسابقات با ژاپن، هند و مالزی به رقابت می‌پردازد که برنامه دور مقدماتی‌اش به شرح زیر است: (فاصله زمانی تهران و چانگشا ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه است)

چهارشنبه اول مهر:
ایران – ژاپن (ساعت ۱۴:۳۰ به وقت محلی)

پنجشنبه دوم مهر:
ایران – هند (ساعت ۱۱:۴۵ به وقت محلی)

جمعه سوم مهر:
ایران – مالزی (ساعت ۹:۳۰ به وقت محلی)

در مرحله دوم این رقابت‌ها، تیم‌ها در قالب دو گروه به مصاف هم می‌روند که سه تیم نخست گروه A و B در قالب گروه E و سه تیم اول گروه‌ C و D در گروه F برابر هم قرار می‌گیرند. هشت تیم نهایی مسابقات در مرحله یک چهارم به صورت ضربدری رقابت خواهند کرد؛ تیم اول گروه E با تیم آخر گروه Fرقابت می‌کند و تیم‌های دوم و سوم نیز به مصاف هم می‌روند.

گروه B: فیلیپین – هنگ کنگ – فلسطین – کویت

گروه C: کره جنوبی – اردن – سنگاپور – چین

گروه D: چین تایپه – لبنان – قطر – قزاقستان

هنگ کنگ آخرین تیمی است که سهمیه حضور در این مسابقات را کسب کرده‌است.
 

پاسخی بگذارید