تاریخ: ۸:۳۳ :: ۱۳۹۴/۰۴/۱۲
نام نویسنده: sobhan

پاسور اسبق تیم ملی والیبال ایران و کنونی پیکان که توانست تیم باشگاهی اش را قهرمان لیگ کند یک بار دیگر پیراهن تیم ملی را برتن خواهد کرد تا در جام ملت های آسیا با تیم دوم ایران به میدان برود.   به گزارش “مازنداسپرت“، طبق اعلام فدراسیون والیبال، تیم ملی با ترکیب دوم خود […]

پاسور اسبق تیم ملی والیبال ایران و کنونی پیکان که توانست تیم باشگاهی اش را قهرمان لیگ کند یک بار دیگر پیراهن تیم ملی را برتن خواهد کرد تا در جام ملت های آسیا با تیم دوم ایران به میدان برود.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، طبق اعلام فدراسیون والیبال، تیم ملی با ترکیب دوم خود در قهرمانی آسیا شرکت خواهد تا بازیکنان اصلی در جام واگنر، اردوی روسیه و جام جهانی شرکت کنند. سرمربیگری تیم دوم را پیمان اکبری به عهده خواهد داشت و او مثل همیشه از امیر حسینی به عنوان پاسور اول خود استفاده خواهد کرد. حسینی توانست به همراه اکبری در لیگ گذشته قهرمان ایران شود و در زمان حضورش در تیم ملی همیشه به عنوان یکی از موثر ترین مهره ها به شمار می رفت. او بعد از جام جهانی ۲۰۱۱ که ولاسکو هدایت ایران را بر عهده داشت دیگر پیراهن تیم ملی را بر تن نکرد و جام ملت های تهران جایی است که او یک بار دیگر پیراهن شماره ۳ ایران را می پوشد.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید