تاریخ: ۸:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۴/۱۲
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت:بازی سختی را برای تیمم پیش‌بینی می‌کنم ولی از طرفی این شانس را داریم که این بازی‌ها را ببریم و به دور نهایی صعود کنیم.     به گزارش “مازنداسپرت” از تسنیم، اسلوبودان کواچ در نشست خبری پیش از بازی مقابل روسیه در هفته هشتم لیگ جهانی والیبال گفت: هر […]

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت:بازی سختی را برای تیمم پیش‌بینی می‌کنم ولی از طرفی این شانس را داریم که این بازی‌ها را ببریم و به دور نهایی صعود کنیم.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” از تسنیم، اسلوبودان کواچ در نشست خبری پیش از بازی مقابل روسیه در هفته هشتم لیگ جهانی والیبال گفت: هر دو مسابقه با تیم روسیه بسیار سخت است چون ما قهرمان المپیک را در تهران روبه‌روی خود خواهیم دید. هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید ما به راحتی برنده می‌شویم و یا بازی راحتی پیش‌رو داریم.

وی ادامه داد: ما در خانه و با حمایت ۱۵ هزار تماشاگر به مصاف روسیه می‌رویم. شاید روس‌ها ندانند که چقدر بازی در سالن آزادی سخت است، ما می‌خواهیم از جو سالن حداکثر استفاده را ببریم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: من بازی سختی را برای تیمم پیش‌بینی می‌کنم ولی از طرفی این شانس را داریم که این بازی‌ها را ببریم و به دور نهایی صعود کنیم.

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید