تاریخ: ۶:۰۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
نام نویسنده: sobhan

دو تیم استون ویلا و منچستریونایتد، امروز در ورزشگاه ویا پارک شهر بیرمنگهام به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش مازند اسپرت: فان خال در حالی مهره های خود را برای این بازی چینش خواهد کرد که بار دیگر دخیا را در لیست خود قرار نداده است. استون ویلا ویلا موفق شد اولین بازی خود […]

دو تیم استون ویلا و منچستریونایتد، امروز در ورزشگاه ویا پارک شهر بیرمنگهام به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مازند اسپرت: فان خال در حالی مهره های خود را برای این بازی چینش خواهد کرد که بار دیگر دخیا را در لیست خود قرار نداده است.

استون ویلا

ویلا موفق شد اولین بازی خود در لیگ برتر امسال را با پیروزی مقابل بورنموث پشت سر بگذارد. آنها موفق شدند ۱-۰ حریف خود را شکست دهند و امروز برای اولین بار، در ورزشگاه خود در این فصل به میدان خواهند رفت و کار سختی مقابل یونایتد پیش رو خواهند داشت.ویلا در ۵ بازی اخیر خود مقابل یونایتد موفق به کسب پیروزی نشده و در ۴ بازی شکست خورده ولی فصل گذشته در خانه موفق شد منچستر را با نتیجه ۱-۱ متوقف کند، هر چند که در ۵ بازی اخیر انجام شده بین دو تیم، تنها ۳ گل به ثمر رسانده اند. در واقع آخرین پیروزی استون ویلا در خانه مقابل یونایتد به سال ۱۹۹۵ باز می‌گردد و از آن موقع تا به حال، ۱۲ شکست و ۷ تساوی نتیجه تلاش آنها بوده است.

منچستریونایتد

لوئیس فان خال و شاگردانش، اولین بازی خود در لیگ را با پیروزی ۱-۰ مقابل تاتنهام شروع کردند و امروز اولین دیدار خارج از خانه خود در این فصل را برگزار خواهند کرد که از حساسیت بالایی برخوردار خواهد بود.یونایتد آمار شگفت انگیزی در ویاپارک دارد و در ۲۰ سال اخیر در این ورزشگاه شکستی متحمل نشده است ولی فان خال دست به ریسک بزرگی زده و دیوید دخیا را به دلیل بی انگیزگی، در لیست خود برای بازی امروز نیز قرار نداده و سرخیو رومرو برای دومین بار در درون دروازه یونایتد قرار خواهد گرفت.مروان فلینی و فیل جونز، دیگر غایبین یونایتد برای این بازی خواهند بود.

پاسخی بگذارید