تاریخ: ۶:۰۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
نام نویسنده: sobhan

سرمربی جدید ملوان می گوید این بازی تازه شروع کارهای ما بود و قطعا تا پایان فصل و موفقیت دائمی ملوان کار زیادی داریم. به گزارش مازند اسپرت:حمید استیلی در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی تیمش در مقابل استقلال اهواز گفت: این برد را به هواداران ملوان تقدیم می کنم و امیدوارم با این برد شادی […]

سرمربی جدید ملوان می گوید این بازی تازه شروع کارهای ما بود و قطعا تا پایان فصل و موفقیت دائمی ملوان کار زیادی داریم.

به گزارش مازند اسپرت:حمید استیلی در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی تیمش در مقابل استقلال اهواز گفت: این برد را به هواداران ملوان تقدیم می کنم و امیدوارم با این برد شادی را به خانه های مردم انزلی آورده باشیم. با آنالیز بازی قبلی نقاط ضعف تیم را شناختیم اما زمان کافی نداشتیم ولی خوشبختانه بازیکنان ما تاکتیک پذیر بودند و نکاتی که به ایشان گفته بودیم و به خوبی در زمین پیاده کردیم.

وی ادامه داد: ما هنوز راهی طولانی داریم و باید به فکر بازی های بعدی باشیم. از نظر قدرتی ـ جسمانی تیم وضعیت ایده آلی ندارد اما در این بازی هواداران با تشویق های پیاپی شان به ما قدرت دو برابر دادند.

سرمربی ملوانان در پاسخ به عدم تعویض این تیم تا دقایق پایانی گفت: بچه های ما شرایط خوبی داشتند و نکاتی که عنوان کردیم را به خوبی در زمین پیاده کردند و وظایف خود را ایفا می کردند بنابراین نیازی نبود که ما بخواهیم تعویض کنیم. بازیکنانی که هم فرستادیم در راستای تاکتیک تیمی بود تا بتوانند نتیجه را حفظ کنند و باز هم صاحب موقعیت شوند. همانطور که دیدید رافخایی پس از حضور در زمین صاحب موقعیت گلزنی شد.

وی در رابطه با داوری گفت: راجع به قضاوت صحبتی نمی کنم، نیمه اول بچه های ما کمی عصبی بودند و کارت های بی موردی دریافت کردند. در آینده این کارت ها شرایط ما را سخت می کند. من به بازیکنانم هم تذکر دادم که دو کارته نشوند اما یک وقت هایی کارت های بی مورد گرفتیم که قطعا برای ما مشکل ساز می شود.

استیلی ادامه داد: نقاط ضعف بازی با استقلال را خوب آنالیز کردیم و در چند پست نیاز داریم بازیکن بگیریم و امیدوارم با شروعی که داشتیم با موفقیت به کارمان ادامه بدهیم. در این بازی اندازه ۹۰دقیقه مردم را خوشحال کردیم امیدوارم این خوشحالی ادامه دار باشد.

وی در پایان گفت: مهمترین مشکل ما در حال حاضر مساله مالی است، با صحبت هایی که داشتیم می دانیم حل می شود اما زمان می برد. تیم اسپانسری داشت که روز مسابقه نیامد و این کارهای ما را به هم ریخت. به دنبال اسپانسر می گردیم، آقای دنیامالی نیز قول داده این مسائل را حل کند. با توجه به شناختی که از ایشان دارم می دانم که این موضوع حل می شود.

پاسخی بگذارید