تاریخ: ۵:۵۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
نام نویسنده: sobhan

ایمان صادقی که در سه بازی گذشته بعنوان دروازه بان ثابت این تیم ۸ گل دریافت کرده، عملکرد خود را در دیدار برابر سپاهان که تیمش ۴ گل دریافت کرده مثبت و قابل قبول ارزیابی می کند! به گزارش مازند اسپرت: ایمان صادقی که در ابتدای فصل به جمع پرسپولیس اضافه شد تا در غیاب […]

ایمان صادقی که در سه بازی گذشته بعنوان دروازه بان ثابت این تیم ۸ گل دریافت کرده، عملکرد خود را در دیدار برابر سپاهان که تیمش ۴ گل دریافت کرده مثبت و قابل قبول ارزیابی می کند!

به گزارش مازند اسپرت: ایمان صادقی که در ابتدای فصل به جمع پرسپولیس اضافه شد تا در غیاب سوشا مکانی که به دلیل محرومیت قادر به همراهی این تیم نیست، وظیفه حراست از دروازه را برعهده بگیرد ناامید کننده ظاهر شده است.

صادقی درباره دیدار تیمش برابر سپاهان که با شکست ۴ گله این تیم همراه بود گفت: در این بازی موقعیت های بسیار زیادی داشتیم. اما نتوانستیم توپ هایمان را تبدیل به گل کنیم. اگر کمی باهوشتر بودیم. می توانستیم بازی را حتی با گل های بیشتری به سود خودمان به پایان برسانیم.
صادقی البته روی هیچ کدام از گل های خورده پرسپولیس خودش را مقصر نمی داند و عملکردش را در شکست ۴ بر دو پرسپولیس مثبت ارزیابی می کند: به نظرم روی هیچکدام از گل های خورده در این بازی من مقصر نبودم. تمام سعی خود را کردم تا اشتباه وحشتناک خودم را در بازی قبل جبران کنم و اشتباه هم نکردم. اما حیف شد که نتوانستم مانع بسته شدن دروازه پرسپولیس شوم.

وی در حالی که ضعف گلزنی تیمش و عدم استفاده از موقعیت ها را دلیل این نتیجه می داند، ادامه داد: من یک تنه نمی توانم جلوی گل خوردن تیم را بگیرم. ما در این سه بازی اشتباهات زیادی انجام دادیم و همانگونه که گفتم اگر موقعیت هایمان را بهتر استفاده می کریم اکنون این نتایج در سه بازی برای ما رقم نمی خورد.

دروازه بان شماره ۸۸ پرسپولیس در ادامه درباره احتمال جریمه از سوی باشگاه به دلیل نتایج ناامید کننده در سه هفته ابتدایی لیگ گفت: باشگاه تا به حال پولی به ما نداده که بخواهد جریمه هم کند مطمئنم این اتفاق از سوی باشگاه نخواهد افتاد.

گلر حال حاضر پرسپولیس که سابقه حضور در تیم استقلال را نیز در کارنامه اش دارد امیدوار است تا استقلال امروز برنده شود تا پرسپولیس قعرنشین لیگ پانزدهم در هفته سوم لقب نگیرد: این برای پرسپولیس زشت است که حتی در وسط جدول باشد چه برسد که بخواهد به قعر جدول برود. مطمئنم که استقلال فردا در آزادی پیروز خواهد شد تا شرایط محکمی بهتر شود و این اتفاق برای پرسپولیس رخ ندهد.  

پاسخی بگذارید