تاریخ: ۸:۲۰ :: ۱۳۹۴/۰۴/۱۲
نام نویسنده: sobhan

سرمربی سابق ملوان می گوید از سوی مدیران این تیم پیشنهادی برای سرمربی‌گری دریافت نکرده است.   به گزارش “مازنداسپرت” و به نقل از ایسنا، محمد احمدزاده درباره شایعه حضور او روی نیمکت فصل آینده ملوان، اظهار کرد: برای نخستین بار است که این خبر را می‌شنوم. حتی تا به حال با من صحبت نشده […]

سرمربی سابق ملوان می گوید از سوی مدیران این تیم پیشنهادی برای سرمربی‌گری دریافت نکرده است.

 

به گزارش “مازنداسپرت” و به نقل از ایسنا، محمد احمدزاده درباره شایعه حضور او روی نیمکت فصل آینده ملوان، اظهار کرد: برای نخستین بار است که این خبر را می‌شنوم. حتی تا به حال با من صحبت نشده است و مطمئن باشید در روز‌های آینده خبری مبنی بر سرمربیگری من در این تیم نخواهید شنید.

سرمربی سابق این تیم در پاسخ به این سوال که آیا او با تیم عراقی خود قرارداد دارد، خاطرنشان کرد: فصل گذشته با این تیم نتایج خوبی کسب کردیم و به طور ضمنی برای این فصل هم صحبت هایی انجام شده اما قراردادای ندارم. بعد از پایان ماه مبارک رمضان به عراق می‌روم تا با مدیران این تیم صحبت‌های اولیه برای تمدید قرارداد را انجام دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر از سوی باشگاه ملوان پیشنهاد سرمربی‌گری شود، او موافقت می کند، گفت: اولا که تا به حال پیشنهادی نداه‌اند ضمن اینکه اگر پیشنهادی شد باید شرایط را بررسی کنم تا در این باره نظر دهم. فعلا در استراحت هستم و بعد از آن به عراق می‌روم.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید