تاریخ: ۷:۵۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
نام نویسنده: sobhan

رحیم استرلینگ، ستاره جوان منچسترسیتی معتقد است که پیروزی تیمش مقابل چلسی در دیدار روز یکشنبه، ضروری است.   به گزارش “مازنداسپرت“، دو تیم روز یکشنبه در ورزشگاه اتحاد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. سیتی در دیدار اول خود ، ۳-۰ پیروز شد و چلسی نتوانست از پس سوانسی بر بیاید . استرلینگ که اخیرا […]

رحیم استرلینگ، ستاره جوان منچسترسیتی معتقد است که پیروزی تیمش مقابل چلسی در دیدار روز یکشنبه، ضروری است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، دو تیم روز یکشنبه در ورزشگاه اتحاد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. سیتی در دیدار اول خود ، ۳-۰ پیروز شد و چلسی نتوانست از پس سوانسی بر بیاید . استرلینگ که اخیرا از لیورپول به سیتی پیوسته، عنوان کرد که تیمش باید در این دیدار پیروز شود.

او گفت:” امیدوارم این بازی به نفع ما پیش برود و ضروری است که این اتفاق بیفتد. ما در زمین خود و در اولین بازی خانگی فصل، باید گامی محکم برداریم. من در گذشته مقابل چلسی عملکرد خوبی داشته ام. تنها قولی که می‌توانم بدهم این است که تمام تلاشم را خواهم کرد. هدفم این است که بیشترین حد ممکن گلزنی کنم و گل بسازم . برای خودم اهدافی در گلزنی مشخص کرده ام و نمی‌خواهم آن ها را فاش کنم زیرا تحت فشار شدیدی قرار خواهم گرفت ولی اهداف شخصی دارم که می‌خواهم با سیتی هب آنها دست پیدا کنم.”

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید