تاریخ: ۷:۴۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
نام نویسنده: sobhan

دو بازیکن برزیلی سپاهان به دلیل اشتباه اداری در دریافت آی تی سی ، پیش از زمان بسته شدن پنجره نقل و انتقالات از حضور در جمع زردپوشان محروم شده اند.   به گزارش مازنداسپرت“، لوسیانوپریرا معروف به شیمبا و لئوناردو پادووانی مدافع فصل گذشته نفت تهران که به طرز عجیبی، هر ساله به طور […]

دو بازیکن برزیلی سپاهان به دلیل اشتباه اداری در دریافت آی تی سی ، پیش از زمان بسته شدن پنجره نقل و انتقالات از حضور در جمع زردپوشان محروم شده اند.

 

به گزارش مازنداسپرت“، لوسیانوپریرا معروف به شیمبا و لئوناردو پادووانی مدافع فصل گذشته نفت تهران که به طرز عجیبی، هر ساله به طور قرضی به تیم های ایرانی منتقل می شده اند، با سهل انگاری اداری باشگاه سپاهان حداقل تا نیم فصل نمی توانند سپاهان را همراهی کنند.

این اتفاق در شرایطی رخ داده که شیمبا چهارمین سال حضور خود در فوتبال ایران را تجربه می کند و مشخص نیست چرا باز پای یک باشگاه برزیلی در میان بوده است. مسوولان سپاهان در تلاش هستند با گرفتن وکیل و نامه‌نگاری به فیفا و AFC از وجود این دو بازیکن بهره بگیرند. اما ظاهرا هیچ راهی وجود ندارد چرا که بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات امکان جا به جایی این دو وجود ندارد.

این خبر پیش از بازی حساس با پرسپولیس اعلام شده و به این معناست که سپاهان دو سهمیه برای دو سهمیه بزرگسال خودفکر تازه ای کند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید