تاریخ: ۷:۳۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  فرناندو تورس، مهاجم اتلتیکومادرید عنوان کرد که پدرو در منچستریونایتد خواهد درخشید.       به گزارش “مازنداسپرت“، به نظر می‌رسد که منچستریونایتد و بارسلونا بر سر رقم ۲۶ میلیون یورو برای انتقال پدرو به توافق رسیده اند. پدرو گل پیروزی بخش بارسا در سوپرکاپ را به ثمر رساند و پس از آن نیز […]

 

فرناندو تورس، مهاجم اتلتیکومادرید عنوان کرد که پدرو در منچستریونایتد خواهد درخشید.

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، به نظر می‌رسد که منچستریونایتد و بارسلونا بر سر رقم ۲۶ میلیون یورو برای انتقال پدرو به توافق رسیده اند. پدرو گل پیروزی بخش بارسا در سوپرکاپ را به ثمر رساند و پس از آن نیز خیلی پرشور در جشن قهرمانی شرکت نکرد. تورس که ۷ فصل در لیگ برتر بازی کرده، معتقد است که هموطنش می‌تواند در این لیگ موفق باشد.

او گفت:” پدرو دوست خوب من است و اگر تصمیم گرفته که به انگلیس برود، مطمئنم که آنجا موفق خواهد بود. او توانایی هایی که از یک بازیکنی که سالها برای بارسا بازی می‌کرده را دارد. خیلی سخت کوش است، به دفاع کمک می‌کند، قدرت بدنی خوبی دارد و تقریبا هر چیزی که لیگ برتر نیاز دارد. به نظرم جدایی از بارسا برای او خیلی سخت خواهد بود ولی من مثل هر کس دیگری درک می‌کنم که دائم بازی کردن چقدر مهم است، مخصوصا در سن و سال او.باید در باشگاهی حضور یافت که بتوان بازی کرد.”

 

منبع:ورزش۳


 

 

پاسخی بگذارید