تاریخ: ۷:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
نام نویسنده: sobhan

پیتر برانکر، رئیس تیم پزشکی سابق لیورپول عنوان کرد که مورینیو باید در رسانه‌ها از اوا کارنیرو، پزشک باشگاه عذرخواهی کند.   به گزارش “مازنداسپرت“، کارنیرو که مدت‌هاست پزشک اول باشگاه است، پس از مصدومیت ادن هازارد در ددیار مقابل سوانسی که چلسی ۱۰ نفره بود و بازی ۲-۲ پیگیری می‌شود وارد زمین شد و […]

پیتر برانکر، رئیس تیم پزشکی سابق لیورپول عنوان کرد که مورینیو باید در رسانه‌ها از اوا کارنیرو، پزشک باشگاه عذرخواهی کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کارنیرو که مدت‌هاست پزشک اول باشگاه است، پس از مصدومیت ادن هازارد در ددیار مقابل سوانسی که چلسی ۱۰ نفره بود و بازی ۲-۲ پیگیری می‌شود وارد زمین شد و طبق قوانین، هازارد باید از زمین خارج می‌شود. همین موضوع عصبانیت مورینیو را در پی داشت و سرمربی پرتغالی با کارنیرو دچار اختلاف شد. حال رئیس تیم پزشکی سابق لیورپول نیز عنوان کرد که مورینیو باید از کارنیرو عذرخواهی کند.

او گفت:” این موضوع ربطی به مربی ندارد. هیچ پزشکی به مربی نمی‌گوید که امروز ۳-۳-۴ بازی کن. پزشک کار درستی کرد که وارد زمین شد و به نظرم کار مورینیو اشتباه بود. او باید عذرخواهی کند و باشگاه باید مطمئن شود که پزشک باشگاه از این موضوع ناراحت نیست. خانم کارنیرو در رسانه ها تحقیر شد و این در حالیست که هیچ کار اشتباهی انجام نداد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید