تاریخ: ۱۷:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

  لیبرو تیم ملی والیبال ایران که در اواسط لیگ جهانی از ترکیب اصلی خارج شده بود بعد از مدتی دوری یک بار دیگر اما با لباس شخصی تمرینات تیم ملی بازگشت.         به گزارش “مازنداسپرت“، بعد از بازی لهستان در دور رفت لیگ جهانی فرهاد ظریف، لیبرو کهنه کار تیم ملی […]

 

لیبرو تیم ملی والیبال ایران که در اواسط لیگ جهانی از ترکیب اصلی خارج شده بود بعد از مدتی دوری یک بار دیگر اما با لباس شخصی تمرینات تیم ملی بازگشت.

 

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، بعد از بازی لهستان در دور رفت لیگ جهانی فرهاد ظریف، لیبرو کهنه کار تیم ملی والیبال به تهران بازگشت و از آن به بعد دیگر در ترکیب تیم ملی جایی نداشت و جسته و گریخته انتقادات نرمی هم بر فدراسیون والیبال داشت. او مدتی سکوت کرد و پس از آن با حمایت از تیم ب ایران به رسانه ها بازگشت و از در تعریف این بار وارد شد.
او بعد از مدت ها صبح امروز یک بار دیگر به تمرینات تیم ملی بازگشت اما با لباس شخصی و با بازیکنان و کادر فنی خوش و بش کرد و دقایقی را کنار بازیکنانی گذراند که مدت ها کنارشان بازی می کرد. ظریف در چند هفته اخیر هیچ انتقادی از فدراسیون والیبال نداشته است و از سیاست های آنها حمایت کرده و بر سر تمرینات هم حاضر شد. او با مهدی مهدوی و سعید معروف برخورد بسیار دوستانه و صمیمی داشت.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید