تاریخ: ۱۷:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

علی دایی سرمربی صبا در کنفرانس مطبوعات باز هم از مردم قم درخواست کرد ورزشگاه را پر کنند.      به گزارش “مازنداسپرت“، دایی در نشست خبری قبل از بازی با گسترش گفت: گسترش فولاد به نظر من جزو تیم های خوب لیگ است و در بازی قبل هم تراکتور هر چه زد گل شد […]

علی دایی سرمربی صبا در کنفرانس مطبوعات باز هم از مردم قم درخواست کرد ورزشگاه را پر کنند.

 

 

 به گزارش “مازنداسپرت“، دایی در نشست خبری قبل از بازی با گسترش گفت: گسترش فولاد به نظر من جزو تیم های خوب لیگ است و در بازی قبل هم تراکتور هر چه زد گل شد و گسترش موقعیت هایش گل نشد. ما هم در بازی قبلی بدشانسی آوردیم و امیدوارم بتوانیم با حمایت های مردم قم اولین سه امتیاز را بگیریم. مردم باید به ورزشگاه بیایند وگرنه فرقی نمی کند که در چه زمینی بازی کنیم. در هفته گذشته هم تمرینات خوبی داشتیم و بچه ها آماده هستند.

او در ادامه گفت: قطعا بازی فردا تهاجمی است و ما می خواهیم سه امتیاز را بگیریم.این بازی جذاب می شود و درست است که نباختیم اما ۲ امتیاز داریم و می خواهیم برنده شویم.امیدوارم با این پتانسیلی که داریم بتوانیم مقابل تمام تیم ها خوب بازی کنیم و نتیجه بگیریم.

دایی در مورد بازی قبل با نفت هم گفت: شما باید ببینید ما برابر کدام تیم بازی کردیم. این تیم چند بازیکن مثل سید جلال اضافه کرده بود و ما از لحاظ تاکتیکی و بدنی عقب بودیم. ما در این بازی فقط یک بار اشتباه کردیم. ما درحالیکه با نتیجه یک بر صفر جلو بودیم هم یک موقعیت تک به تک را نزدیم.با گذشت زمان مشکلات تیم حل می شود و در بازی قبل بیشتر بازیکنان جدید بودند.به ما حق بدهید که بیشتر کار کنیم و نتایج بهتری بگیریم. با توجه به شرایط بدنی مان می خواستیم با دست پر از زمین بیرون بیاییم.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید