تاریخ: ۱۷:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

تقویم فوتبالی کشور اسپانیا با تغییراتی اندک روبرو شد و بر این اساس، دو ال کلاسیکوی رفت و برگشت بین رئال و بارسلونا، در تاریخ هایی متفاوت با آنچه که ۱۶ جولای اعلام شده بود برگزار خواهند شد.   به گزارش “مازنداسپرت“، روز گذشته شورای عالی ورزش اسپانیا، در تقویم فوتبالی این کشور تغییراتی صورت […]

تقویم فوتبالی کشور اسپانیا با تغییراتی اندک روبرو شد و بر این اساس، دو ال کلاسیکوی رفت و برگشت بین رئال و بارسلونا، در تاریخ هایی متفاوت با آنچه که ۱۶ جولای اعلام شده بود برگزار خواهند شد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، روز گذشته شورای عالی ورزش اسپانیا، در تقویم فوتبالی این کشور تغییراتی صورت داد و تاریخ انجام برخی بازی های لالیگا از جمله ال کلاسیو و نیز فینال کوپا دل ری تغییر کردند.
پیش از این قرار بود روز ۸ نوامبر(۱۷ آبان) در برنابئو، ال کلاسیکوی رفت بین رئال و بارسا انجام شود که این بازی دو هفته به تاخیر افتاد و روز ۱ آذر ماه برگزار خواهد شد. بازی برگشت نیز ۱۰ آوریل ۲۰۱۶(۲۲ فروردین ۱۳۹۵) در نوکمپ انجام خواهد شد.

فینال کوپا دل ری نیز بجای ۲۱ می ۲۰۱۶، در تاریخ ۷ می(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵) برگزار خواهد شد. در صورت صعود یکی از دو تیم فینالیست به نیمه نهایی لیگ اروپا، این بازی یک روز به تاخیر خواهد افتاد. این تغییرات بدین دلیل صورت گرفت که بازی های هفته دهم بجای ۲۸ اکتبر(۶ آبان) به تاریخ ۱ نوامبر(۱۰ آبان) منتقل شدند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید