تاریخ: ۱۴:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت تهران که با تاخیر در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد تبریک به سیاه جامگان      به گزارش “مازنداسپرت“، علیرضا منصوریان که فصل گذشته به همراه تیم نفت در ۳جام شرکت حضور داشت. لیگ پانزدهم را با دو تساوی آغاز کرد، او امیدوار است که بازی با سیاه جامگان شروع تازه […]

علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت تهران که با تاخیر در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد تبریک به سیاه جامگان

 

 

 به گزارش “مازنداسپرت“، علیرضا منصوریان که فصل گذشته به همراه تیم نفت در ۳جام شرکت حضور داشت. لیگ پانزدهم را با دو تساوی آغاز کرد، او امیدوار است که بازی با سیاه جامگان شروع تازه ای برای این تیم باشد.

 

او در نشست خبری پیش از بازی با سیاه جامگان ابومسلم گفت : بازی سختی برای ما خواهد بود ما فقط توانستیم بازی آخر حریف مان را آنالیز کنیم

علی قربانی آنزیمهای بدنی اش بالا رفته و فعلا شرایطش برای بازی مساعد نیست. بازیکن دیگر ما هم نانگ است که مصدومیت جزیی داشت امیدواریم که به این بازی برسد به هرحال ما در طول فصل باید ۴۰ بازی انجام بدهیم و برایمان اول سلامت بازیکنان مان مهم است و بعد اینکه بتوانیم از آنها بازی بگیریم.

در لیگ گذشته نفراتی که جدید آورده بودیم خیلی دیر با ما هماهنگ شدند. ولی در این فصل ما در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی  جذب کردیم و خوشبختانه آنها خیلی زود. در لیگ گذشته تا هفته دوم ما تنها یک امتیاز داشتیم و در کل من از روند بازیکنانم راضی هستم.

بازیکنان من بعد از بازیهای سنگینی که در فصل گذشته داشتند و حضور بازیکنان جدید نیاز به زمان دارند. ما بدنسازی سنگین کردیم و هنوز بدنها به شرایط مسابقه برنگشته است.

ما قصد نداریم لیگ را ذوق زده کنیم و با شیب بالا در لیگ کار کنیم و همه حریفان لیگ را متوجه خودمان  بکنیم بلکه باید در طول فصل با یک شیب متعادل و صعودی به بالای جدول فکر کنیم.

لیگ لیگ فرسایشی است ما باید ۴۰ بازی انجام دهیم. گل نخوردن و نباختن را باید به بچه هایمان یاد بدهیم. قطع به یقین باید جلوی سیاه جامگان با هوش بازی کنیم و با ارائه  یک بازی منطقی بتوانیم با امتیاز از مشهد برگردیم. سیاه جامگان اینجا استقلال را اذیت کرد و در اهواز هم استقلال اهواز را اذیت کرد. پس حتما در این دیدار قصد دارد تا از ما امتیاز بگیرد پس باید هوشیار باشیم.

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید