تاریخ: ۱۴:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

بارسلونا شب گذشته با برتری ۵-۴ بر سویا در سوپرکاپ اروپا، چهارمین جام خود در سال ۲۰۱۵ را به دست آورد تا برای کسب ۶ گانه، حالا دو جام دیگر پیش رو داشته باشد.   به گزارش “مازنداسپرت“، بارسا در شرایطی موفق شد سویا را ۵-۴ شکست دهد که پیش از شروع بازی، یک پیروزی […]

بارسلونا شب گذشته با برتری ۵-۴ بر سویا در سوپرکاپ اروپا، چهارمین جام خود در سال ۲۰۱۵ را به دست آورد تا برای کسب ۶ گانه، حالا دو جام دیگر پیش رو داشته باشد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، بارسا در شرایطی موفق شد سویا را ۵-۴ شکست دهد که پیش از شروع بازی، یک پیروزی آسان دیگر و یک قهرمانی بی دردسر برای این تیم تصور می شد. بارسا ابتدا ۴-۱ از سویا پیش افتاد اما در ادامه، سه گل دریافت کرد تا کار به وقت های اضافه بکشد. سرانجام با گل دقیقه ۱۱۵ پدرو بود که کاتالان ها به سختی موفق به کسب جام شدند.

لوئیس انریکه در نشست خبری این بازی گفت:” به نظر می رسد که همه از بارسلونا انتظار دارند در هر رقابتی به آسانی قهرمان شود اما همیشه این اتفاق نخواهد افتاد. مردم تصور می کنند بارسا اتوماتیک وار،قهرمان هر تورنمنتی است اما اینچنین نیست.
به بازیکنانم بسیار افتخار می کنم. پس از از دست دادن برتری ۴-۱، آنها خیلی خوب واکنش نشان داده و به بازی برگشتند. در بازی برگشت لالیگای فصل پیش نیز همین اتفاق افتاد و ما برتری ۲-۰ را برابر سویا از دست دادیم. باید این مساله آنالیز شود. بیش از همه برای هوادارانمان خوشحالم و این پیروزی را باید به آنها تقدیم کرد.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید