تاریخ: ۱۴:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: مردم انزلی به خاطر علاقه‌ زیادی که به فوتبال دارند این شهر را به قطعه‌ای از خوزستان تبدیل کردند. به گزارش “مازنداسپرت“، سیاوش بختیاری‌زاده در نشست خبری قبل از دیدار مقابل ملوان گفت: خوشحالم بعد از چند سال دوری به قطعه‌ای از خوزستان، به انزلی باز گشتم. مردم آبادان […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: مردم انزلی به خاطر علاقه‌ زیادی که به فوتبال دارند این شهر را به قطعه‌ای از خوزستان تبدیل کردند.

به گزارش “مازنداسپرت“، سیاوش بختیاری‌زاده در نشست خبری قبل از دیدار مقابل ملوان گفت: خوشحالم بعد از چند سال دوری به قطعه‌ای از خوزستان، به انزلی باز گشتم. مردم آبادان این شهر را به خاطر علاقه به فوتبال قطعه‌ای از برزیل می‌دانند و من اعتقاد دارم به خاطر عشق مردم انزلی به فوتبال این شهر قطعه‌ای از خوزستان است. امیدوارم ملوان به روزهای خوب خود در سال‌های ۶۰-۷۰ باز گردد و بتواند عملکرد خوبی داشته باشد.

وی افزود: با اتفاقات یکی دو سال اخیر فوتبال انزلی، شرایط یک مقدار عجیب است. فوتبال خوزستان هم از حضور مربیان غیر بومی پر شده است. به نمایندگی از نسل قدیم مربیان فوتبال از محمد ملکی که امتیاز این تیم را گرفت تشکر می‌کنم او یکی از تیم‌های محبوب فوتبال ایران را بار دیگر با هزینه شخصی به سطح اول فوتبال بازگرداند. در انزلی هم شرایط خاصی را مشاهده می‌کنیم با وجود اینکه افرادی مثل امیر قلعه‌نویی و حمید استیلی از بررگان فوتبال هستند، اما خدمت غفور جهانی، محمد احمدزاده‌، فرهاد پورغلامی ولی صالح‌نیا و … که از بزرگان فوتبال انزلی هستند، سلام عرض می‌کنم. امیدوارم این تیم بار دیگر اوج بگیرد که این مسئله باعث اوج فوتبال ایران می‌شود.

سرمربی استقلال اهواز تأکید کرد: بازی‌های داخل و خارج از خانه ملوان را آنالیز کردیم سوای حواشی موجود این تیم می‌توانست شرایط بهتری داشته باشد. از علاقه مردم این شهر به ملوان با خبر هستیم. من و برادرانم خاطرات خوبی از حضور در انزلی و گیلان داریم و امیدوارم فردا بازی خوبی برگزار کنیم که هواداران لذت ببرند خوشبختانه

بختیاری‌زاده در مورد حضور ۲ تیم با نام استقلال در فوتبال اهواز، گفت: اگر اهواز ۴ تا تیم به اسم استقلال داشته باشد بازهم کم است. اولین توپ فوتبالی در لشگر آباد و منطقه اهواز به زمین خورد. بچه‌های لشگرآباد پایتخت آبی ایران هستند. شاید حضور دو تیم همنام در یک شهر درست نباشد اما اگر چهار استقلال هم داشته باشیم مردم کمبود استقلال پنجم را حس می‌کنند. این علاقه مثل علاقه شما به ملوان است.

وی در پایان گفت: هر چند کمی دیر شده اما جا دارد روز خبرنگار را تبریک بگویم. همچنین حیف است بعد از حضور دوباره در انزلی از سیروس قایقران که خاطرات خوبی از او دارم یاد نکنم. یک روز با همایون شاهرخی حرف می زدم و او می‌گفت در تیم مشکلاتی داریم که باید بازیکن غیر بومی جذب کنم. به او گفتم اگر بازیکن غیر بومی می‌خواهی بگیری فقط باید فردی مثل سیروس قایقران را جذبی کنی که مردم بتوانند او را بپذیرند. امیدوارم روحش شاد باشد.

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید