تاریخ: ۱۴:۲۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل باشگاه سپاهان می‌گوید که مسئله غیبت کاپیتان طلایی‌پوشان در تمرینات این تیم حل شده است.   به گزارش “مازنداسپرت” اصغر باقریان در خصوص اینکه شرایط سپاهان پیش از برگزاری دیدار مقابل پرسپولیس به چه شکل است، اظهار داشت: از نظر فنی تیم شرایط خوبی دارد و تمرینات را به خوبی پشت سر گذاشته است. […]

مدیرعامل باشگاه سپاهان می‌گوید که مسئله غیبت کاپیتان طلایی‌پوشان در تمرینات این تیم حل شده است.

 

به گزارش “مازنداسپرت” اصغر باقریان در خصوص اینکه شرایط سپاهان پیش از برگزاری دیدار مقابل پرسپولیس به چه شکل است، اظهار داشت: از نظر فنی تیم شرایط خوبی دارد و تمرینات را به خوبی پشت سر گذاشته است. از نظر روحی و روانی هم بازیکنان و کادرفنی شرایط ایده‌آلی دارند و عزم آنها جزم شده تا مقابل پرسپولیس با تمام قوا بجنگیم.

وی درباره اینکه با توجه به دو برد پیاپی سپاهان در آغاز لیگ و روحیه بالای این تیم، چقدر احتمال می‌دهد سه امتیاز دیدار با پرسپولیس هم به حساب شاگردان حسین فرکی واریز شود، گفت: ما برای هر ۳۰ بازی لیگ برنامه داریم و هر ۳۰ بازی برای سپاهان مهم و حساس در نظر گرفته شده است. از سه امتیاز هیچکدام از بازی‌ها نمی‌گذریم و مطمئناً برای تک تک بازی‌ها برنامه خواهیم داشت.

مدیرعامل باشگاه سپاهان با اشاره به پرداخت پاداش به بازیکنان این تیم در صورت کسب پیروزی مقابل پرسپولیس خاطرنشان کرد: برای تمامی مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا آیین‌نامه‌ای تعریف شده که این آیین‌نامه در حال نهایی شدن است. طبق این آیین‌نامه پاداش‌ها در مقاطع مختلف فصل پرداخت خواهد شد.

باقریان در پاسخ به این سؤال که به طور مثال آیا پاداش پیروزی مقابل سیاه‌جامگان و دیدار مقابل پرسپولیس برابر است یا نه، گفت: خیر؛ بلکه در آیین‌نامه ما دیدارهای خانگی و خارج از خانه، اعتبار و جایگاه حریفان و … تعریف شده است. این آیین‌نامه پرداخت پاداش‌ها را در فولاد هم داشتیم و در این تیم اعمال کردیم که بازیکنان استقبال خوبی هم داشتند. پاداش‌ها با توجه به تفاوت بین حریفان و ارزش بازی‌ها درجه‌بندی شده و پاداش همه بازی‌ها یکسان نیست.

وی با اشاره به مسئله غیبت ادامه‌دار محرم نویدکیا در تمرینات سپاهان افزود: مسئله غیبت نویدکیا در باشگاه سپاهان حل شده است. از طرف کادرفنی، مسئولان باشگاه و حتی خود محرم این موضوع حل شده، اما دامنه این بحث در رسانه‌ها بسیار گسترده شده است. جو داخلی باشگاه هیچ حاشیه‌ای ندارد و موضوع غیبت محرم هم حل شد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سؤال که آیا از این بازیکن خبر دارد یا نه، اظهار داشت: آن‌طور که من شنیده‌ام، محرم به دلیل فوت یکی از بستگانش از اصفهان خارج شده و اکنون در این شهر نیست.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید