تاریخ: ۱۴:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

پدرو با گلی که در دقیقه ۱۱۵ وارد دروازه سویا کرد، به قهرمان بارسلونا در شب سوپرجام اروپا تبدیل شد.   به گزارش “مازنداسپرت“، او که سال ۲۰۰۹ با تک گلش به شاختار، زمینه قهرمانی سوم بارسا در سوپرکاپ اروپا را مهیا کرد، شب گذشته در شرایطی که بارسا برتری ۴-۱ خود را با تساوی […]

پدرو با گلی که در دقیقه ۱۱۵ وارد دروازه سویا کرد، به قهرمان بارسلونا در شب سوپرجام اروپا تبدیل شد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، او که سال ۲۰۰۹ با تک گلش به شاختار، زمینه قهرمانی سوم بارسا در سوپرکاپ اروپا را مهیا کرد، شب گذشته در شرایطی که بارسا برتری ۴-۱ خود را با تساوی ۴-۴ عوض کرده بود، با یک گل تعیین کننده دیگر، پیروزی را به اردوی کاتالان ها آورد تا این تیم برای پنجمین بار سوپرکاپ اروپا را فتح کند.

پس از اتمام بازی، به وضوح مشخص بود که پدرو چندان خوشحال و راضی نیست و در عکس های انتشار یافته از جشن قهرمانی بازیکنان بارسلونا نیز این مساله به خوبی مشهود بود.

به ادعای مارکا، پس از اتمام بازی و در رختکن، همه بازیکنان از پدرو تقاضا کردند که یک فصل دیگر نیز همراه آنها بماند و به منچستریونایتد نرود. در مصاحبه های برخی بازیکنان بارسا پس از بازی نیز این امر مشهود بود.

بوسکتس، اینیستا، ماسچرانو و مسی، بازیکنانی بودند که ضمن تمجید از پدرو، علنا از او خواستند تا بارسلونا را ترک نکند.بوسکتس گفت:” پدرو در بارسلونا دقایق زیادی بازی نمی کند و به همین دلیل است که قصد دارد ما را ترک کند اما امیدوارم او تغییر عقیده داده و همچنان در بارسلونا بماند.”
ماسچرانو نیز ضمن جادوگر خواندن پدرو، از او خواست که بارسا را ترک نکند. اینیستا هم در مورد پدرو گفت که امیدوار است او همچنان در بارسا بماند و کمک کند این تیم جام های بیشتری کسب کند.

در نهایت مسی نیز که خود زننده دو گل از ۵ گل بارسا بود، در مورد پدرو چنین گفت:”پدرو شایسته همه تعریف و تمجیدهایی است که از او می شود. هر تصمیمی که بگیرد به آن احترام می گذاریم اما امیدوارم بهترین تصمیم ممکن را بگیرد.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید