تاریخ: ۱۴:۱۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
نام نویسنده: sobhan

مربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی گفت: در طول مسابقات جام باشگاه‌های آسیا به ما پیشنهاد دادند که مقابل تیم القادسیه کویت ببازیم تا در مرحله یک چهارم به نماینده ژاپن نخوریم.   به گزارش “مازنداسپرت“، رضا ناصری که در نشست خبری امروز مسئولان تیم تاسیسات دریایی حضور داشت، ضمن پرداختن به نحوه همکاری‌اش با تیم […]

مربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی گفت: در طول مسابقات جام باشگاه‌های آسیا به ما پیشنهاد دادند که مقابل تیم القادسیه کویت ببازیم تا در مرحله یک چهارم به نماینده ژاپن نخوریم.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، رضا ناصری که در نشست خبری امروز مسئولان تیم تاسیسات دریایی حضور داشت، ضمن پرداختن به نحوه همکاری‌اش با تیم تاسیسات، به مسابقات جام باشگاه‌های آسیا اشاره کرد و افزود: در مرحله گروهی و قبل از بازی با القادسیه کویت بعضی‌ها به ما پیشنهاد کردند تا به این تیم ببازیم که در مرحله یک چهارم به تیم ناگویای ژاپن نخوریم و راحت به فینال برسیم. وحید شمسایی با این مسئله مخالفت کرد و گفت برای ما دوم شدن یا حذف در مرحله یک چهارم فرقی ندارد و اگر بخواهیم این تیم را شکست بدهیم، این کار را در مرحله حذفی هم می‌توانیم انجام بدهیم.

مربی تاسیسات همچنین با انتقاد از حضور «خسوس کاندلاس» سرمربی تیم ملی در سالن مسابقات، گفت: متاسفانه حضور خسوس باعث شد سه، چهار بازیکن ما کیفیت لازم را نداشته باشند. در مجموع از تیم ما حمایتی نشد و ما معنای واقعی خوارج را فهمیدیم!

منبع:ورزش۳


 

پاسخی بگذارید